Logopeda Warszawa

Logopeda Warszawa mgr Marta Janeczek

mgr Marta Janeczek

wizyta już od 80

Puszczyka 20/17

Pani Marta pracuje od lutego z moim synem nad seplenieniem (syn wsuwał język między przednie zęby, a sz ż cz w ogóle nie było). Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu i już po kilku wizytach zauważalne były efekty pracy, synek zaczął się widocznie kontrolować. Obecnie mamy wywołane wszystkie głoski, również te trudne (syn pięknie już mówi takie wyrazy jak czapka lub szedłem – a nie jak wcześniej capka). Obecnie utrwalamy ...
Opinia dodana przez: Robert
Neurologopeda Warszawa mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna
Logopeda Warszawa mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Terapeuta, Pedagog

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!
Opinia dodana przez: Dariusz
Logopeda Warszawa mgr Magdalena Wojciechowska

ABC Poprawnej Wymowy Loogopeda Warszawa
Małej Łąki 5/10
02-793 Ursynów, Warszawa

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota
Logopeda Warszawa mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

wizyta już od 120

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.
Opinia dodana przez: Anna

Balkonowa 5/64

Zasugerowałam się opinią i skorzystałam z wizyty. Mój syn ma 7 lat i nie mówił głoski r. Został zakwalifikowany do logopedy w szkole, ale po kilku miesiącach ćwiczeń bez efektu. Poszliśmy na dwa zajęcia. Teraz utrwalamy głoskę! Pani wykonała masaż języka, pokazała jak ćwiczyć w domu. Na drugich zajęciach "wskoczyło r", jak się okazało, nie było to takie trudne. Odpowiednie podejście, pełen profesjonalizm, traktowanie dziecka z szacunkiem, co się nie ...
Opinia dodana przez: Elżbieta D.

Monika Szczepańska-Duda

www.logomedica.pl
Majorki 48

Wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko od początku do końca aż miło posłuchać. Nie wygórowana cena za naprawdę fachową poradę i pomoc. Polecam.

mgr Malwina Wilczyńska

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1

Rewelacyjna, wybitna terapeutka, bardzo rzeczowa i rzetelna, pełna sympatii i zaangażowania do swojej pracy. Z całego serca polecam, już po kilku wizytach było widać znaczną poprawę u dziecka. Jest również terapeutką miofunkcjonalną. Jej pomoc była nieoceniona. Wizyta odbyła się w Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN na Saskiej Kępie.

Poligonowa 10 lok. 30

genialna lekarka, bardzo mi pomogła - trafnie zdiagnozowała przyczynę moich problemów; wyjątkowo życzliwa, dbająca o pacjenta
Opinia dodana przez: Stef

790500451

profesjonalne podejście i skuteczne działanie.

Logopedzi w Warszawie