lek. med. Lucyna Fiedorowicz-Abdulla

Neurolog

Dokładna, sumienna, profesjonalna.

Znajomość języków obcych: niemiecki, rosyjski.

Dokładna, sumienna, profesjonalna.

Znajomość języków obcych: niemiecki, rosyjski.

Leczę się u Pani doktor ponad 6 lat i zawsze jest dla mnie uprzejma i miła jako jedyny neurolog po licznych badaniach z MRI włącznie postawiła prawidłową diagnozę nie traktując mnie jak histeryczki która sobie wymyśla chorobę.Za każdym razem dokładnie wie jak mi pomóc gdy objawy się nasilają - polecam z całego serducha bo kompetencja ogromna wiedza i wspaniala osobowość to cała pani Doktor

Moim zdaniem Pani doktor nie zasługuje nawet na pół gwiazdki. Skandal! Zero zainteresowania pacjentem, to jest lekarz?! temat dla Uwagi. Ciekawe czy swoją rodzinę tez by tak potraktowała. Beznadzieja, nie zasługuje na miano lekarza. NIE POZDRAWIAM I NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA

NIE POZDRAWIAM I NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Brak kompetencji nie słucha co się doniej mówi nie zasługuje na dobrą opinie nie tłumu czy niczego nie zagląda do wyników ODPOWIEDŹ LEKARZA: Jestem lekarzem od wielu lat. Pacjenci są dla mnie zawsze bardzo ważni. Dokładam starań, by postawić diagnozę i pokierować potem chorym. Problem polega na tym, że ile bym nie zrobiła, to dla niektórych osób zawsze będzie za mało. Czy komplet badan, łącznie z tk, zajęcie się pacjentką, która zgłasza się bez skierowania, wręcz wywiera nacisk, by zostać potraktowaną wyjątkowo i natychmiast, gdy inni też czekają to żle? Trzeba mieć naprawdę wiele złej woli, by mimo wykonanej mojej pracy (wszystkie badania, tk, konsultacje, recepty) i tak ocenić mnie w taki sposób. Życzę zdrowia .

Moim zdaniem Pani doktor nie zasługuje nawet na pół gwiazdki. Z SORu trafiłam do okulisty, który skierował mnie na badanie do neurologa,ktory nie pofatygowal się żeby mnie zbadać. Skandal! Zero zainteresowania pacjentem, to jest lekarz?! temat dla Uwagi. Ciekawe czy swoją rodzinę tez by tak potraktowała. Beznadzieja, nie zasługuje na miano lekarza. NIE POZDRAWIAM I NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA. ODPOWIEDŹ LEKARZA: Pani Alicjo, konsultacje neurologiczne odbywają się na SOR-ze dla pacjentów ambulatoryjnych. Gabinet lekarski w oddziale neurologii nie jest miejscem do takiego badania, bo z całym szacunkiem ale nie ...

NIE POZDRAWIAM I NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA. ODPOWIEDŹ LEKARZA: Pani Alicjo, konsultacje neurologiczne odbywają się na SOR-ze dla pacjentów ambulatoryjnych. Gabinet lekarski w oddziale neurologii nie jest miejscem do takiego badania, bo z całym szacunkiem ale nie będę Pani badała na biurku czy podłodze. Doskonale Pani wie, że była odsyłana do Sor-u na konsultację ale Pani nie chciała, bo tam trzeba czekać. Uważam, że dużą niesprawiedliwością jest obarczanie mnie winą za Pani brak cierpliwości i niechęć. Ja Panią mimo wszystko pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Lucyna Fiedorowicz- Abdulla

Jakiś czas temu byłam na SOR już kolejny raz i zawsze słyszałam" przykro mi to ten wiek", kroplówka i do domu. Tym razem miałam szczęście bo trafiłam na Panią Doktor , która nie dość że mnie dokładnie przebadała to jeszcze zleciła kilka badań aby wykluczyć właśnie "ten wiek". Czekając na wyniki badań widziałam jak Pani Doktor mimo wielu pacjentów na SOR miała czas i chęci żeby podejść do swoich pacjentów i spytać jak się czują mimo zmęczenia i perspektywy spędzenia całej nocy w szpitalu.

szpitalu.

Lekarka bardzo miła,uprzejma,dobrze wyjaśnia chorobę oraz sposób leczenia.Polecam

Lekarka bardzo miła,uprzejma,dobrze wyjaśnia chorobę oraz sposób
leczenia.Polecam

Leczę się u Pani doktor 1,5 roku. Jest bardzo miła i uprzejma. Na początku wizyty prosiła o zrobienie wszystkich potrzebnych wyników, dodatkowo miałam robione eeg oraz Tomografię komputerową głowy, po czym dobrała mi odpowiednie leki, które bardzo mi pomogły. bez problemu wypisuje potrzebne zaświadczenia oraz odpowiada na wszystkie pytania . Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim !!!