lek. dent. Lucyna Sroga-Szajer

Ortodonta

1,8

Proszę o kontakt prywatny do Pani doktor. Gdzie przyjmuje prywatnie? Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję

Dziękuję

Niestety bardzo się zawiodłam na pani "doktor".. . Wizyta prywatna, pierwsza konsultacja ortodontyczna w celu założenia aparatu stalego. Pani Szajer tylko krytykowała. I rzekomo że nie da się założyć aparatu stalego, pierw jakieś wkładki które nie wie ile będzie nosić, później może aparat. "Bo córka ma za duży nos, a za mała szczękę, no bo przecież operacji plastycznej nosa robić chyba nie będzie". To są jej słowa do 14 letniej dziewczynki. Córka wyszła z płaczem, teraz będzie mieć kompleksy co do nosa który moim zdaniem, jest normalny. Pani doktor na zadawane pytania nie odpowiada, tylko atakuje, zero jakiegokolwiek podejścia do dziecka i brak totalny profesjonalizmu. Zapraszam panią doktor na emeryturę bo już czas najwyższy.

Szkoda słów. Niestety jedyny ortodonta, który mógł nas przyjąć, bo są szybkie terminy i wiadomo dlaczego.

Do pani doktor mam przyjemność chodzić z całą rodziną. Bardzo kompetentna osoba, która jest z wszystkimi tematami, bardzo na bieżąco. Jej wieloletnie doświadczenie i ciągłe doszkalanie to nieoceniony atut. Nie oczekuję od lekarza głaskania po głowie, tylko konsekwencji , rzetelnej wiedzy, dobrego planowania i rezultatów, a jeśli ktoś uważa inaczej, to niech swojego szczęścia szuka gdzie indziej. Trafiłam do tej pani z polecenia, ponieważ na innych droższych i bardzo uprzejmych punktach bardzo się zawiodłam, a nieodwracalne konsekwencje błędnego postępowania poniosły wtedy moje dzieci. Dlatego ostrzegam wszystkich, którzy myślą, że tam gdzie miło jest zawsze kompetentnie. Pani doktor ma swoje lata i olbrzymi bagaż doświadczeń, przypomina nam nasze babcie, które żyły w trudnych czasach, zawsze twardo stąpały po ziemi i za to się je szanowało.

Zdecydowanie nie polecam. Gadzam się z wcześniejszymi opiniami Pani powinna iść już na emeryturę... Zdecydowanie nie uprzejmą, przestraszyła dziecko i wcisnęła głupią silikonową wkładkę treiner... Reklamując jako mega pomocna nowinka ortodontyczna z Australii... Może A.... Ale AliExpress... Tam taka wkładka kosztuje około 15 zeta.... Nawet krajowe sklepy internetowe oferują taką wkładkę max za80-90 złoty.... Pani doktoz za jedyne 300 złoty... Pytanie skąd taka marża.... Zdecydowanie nie pecam

Nie sympatyczny lekarz. zgadzam się z opiniami wystawionymi wcześniej. Nie ma podejścia do dzieci, niewolno się jej o nic zapyta, na dziecko krzyczy że jest żel wychowane że nie jest kulturalne. Zobaczymy jaki będzie efekt leczenia.

Bardzo niesympatyczny lekarz, dużo krzyczy, nie chce wytłumaczyć problem. Należy milczeć i broń Boże coś się zapytać. Zdegustowana

NIE POLECAM!!! Pani Doktor juz dawno powinna być na emeryturze. NIE ODPOWIADA NA ZADAWANE PYTANIA, IRUTUJE SIE GDU RODZIC O COS PYTA. Zamiast rodzicom chce tłumacz zawiłości leczenia i wady dziecku-8 lat. Podnosi glos na pacjentow, eodzicow oraz osoby współpracujące.

NIE POLECAM!!!
Pani Doktor juz dawno powinna być na emeryturze.
NIE ODPOWIADA NA ZADAWANE PYTANIA, IRUTUJE SIE GDU RODZIC O COS PYTA.
Zamiast rodzicom chce tłumacz zawiłości leczenia i wady dziecku-8 lat.
Podnosi glos na pacjentow, eodzicow oraz osoby współpracujące.

Nie polecam tej pani, która powinna już dawno siedzieć na emeryturze z racji swojego wieku , a nie leczyć pacjentów szczególnie dzieci, do których nie ma w ogóle podejścia. Na ostatniej wizycie pani robiła odcisk zębów mojej córce, która cały czas zadawała pytania, co to jest , a po co itp. Widziałam, że panią strasznie to irytowało i kazała jej siedzieć spokojnie, prosto, nie ruszać się. Kiedy podeszłam do córki, żeby wytłumaczyć jej co pani będzie robić, bo widziałam, że się boi ta kazała mi spocząć. Kiedy powiedziałam, że córka boi się dentysty, pani odpowiedziała, że przecież nic jej nie robi, że jej nie bije. W końcu moja córka się rozpłakała: - nie histeryzuj, jak ty się zachowujesz? W końcu nie wytrzymałam, podeszłam do fotela, na którym siedziała córka i powiedziałam, że córka jest chora przewlekle i zachowuje tak a nie inaczej. Od razu spuściła z tonu i zmieniła stosunek do córki. Wyszłam z gabinetu tak zdenerwowana, że całą drogę do domu bolała mnie głowa. Gdyby nie fakt, że termin wizyty do tej pani był najkrótszy, a mi zależało na czasie, nie skorzystałabym z jej usług na pewno. Nie polecam !!!