mgr inż. Lucyna Wrońska-Kłósek

Numer Optometrysty NO21356

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej.
Kierunek Optometria
Numer Optometrysty NO21356

Specjalizuję się w korekcji wad wzroku, aplikacji soczewek kontaktowych, a także w doborze soczewek progresywnych.
Świadczę usługi kompleksowego badania wzroku pod kątem wady refrakcji, sprawności akomodacji, ruchów gałek ocznych, widzenia obuocznego, ruchów sakkadowych.

Poprzez uczestnictwo w międzynarodowych warsztatach, cały czas pogłębiam swoją wiedzę i korzystam z nowatorskich rozwiązań stosow...

Pierwszy raz doświadczyłam tak profesjonalnego badania wzroku, a przy okazji w totalnie luźnej i sympatycznej atmosferze. Dodatkowo otrzymałam odpowiedzi i wyjaśnienia na wszystkie moje pytania dotyczące zdrowia oczu. Podczas dobierania oprawek również pełen luz, swoboda, zabawa i cenne wskazówki. Czułam się naprawdę zaopiekowana. Gorąco polecam!

Czułam się naprawdę zaopiekowana.
Gorąco polecam!