lekarz Ludmiła Liwińska

Okulista

ŚWIETNY LEKARZ. LECZĘ SIĘ OD 5 LAT.MAM CZĘSTE WIZYTY , NIE MUSZĘ TAK DŁUGO CZEKAĆ JAK U INNYCH LEKARZY.JASKRA UTRZYMANA CAŁY CZAS NA TYM SAMYM POZIOMIE.WIADOMO , ŻE NIE MOŻE PRZY TEJ CHOROBIE BYĆ LEPIEJ , PONIEWAŻ NERWU WZROKOWEGO JAK NA RAZIE NIE MOŻNA ODNOWIĆ.PRZY KAŻDEJ WIZYCIE MIERZONE CIŚNIENIE W OCZACH I DOKŁADNE BADANIA.MIŁA I PRZESYMPATYCZNA ,CHOĆ NIE LECZĘ SIĘ PRYWATNIE. KAŻDA WIZYTA MA MIEJSCE W WYZNACZONYM CZASIE, W ZWIĄZKU Z CZYM NIE TRZEBA GODZINAMI SIEDZIEĆ PRZED GABINETEM LEKARSKIM. POLECAM !!!

ŚWIETNY LEKARZ.
POLECAM !!!

- byłam już kilka razy u pani dr - mam cukrzycę - zostałam zawsze dokladnie zbadana -nie musiałam sama dużo mówić - odpowiadałam tylko na pytania a to mi bardzo odpowiada

Lekarz kompetentny i miły. wizyta przeprowadzona bardzo szczegółowo. Lekarz godny polecenia

Bardzo miła i kompetentna. Gdy byłem skierowany do kliniki w Poznaniu wszyscy znali Panią doktor i tak jak ja twierdzili że jest bardzo miła i bardzo kompetentna. Badania u niej wykonywane sa kompleksowo. Inny okuliści nie potrafili zdjagnozować u mnie problemu.

Po prostu dobry fachowiec. Do tego bardzo miła, łatwo nawiązuje kontakt z dietkami. POLECAM PANIE DOKTOR

POLECAM PANIE DOKTOR

Miła atmosfera, bardzo rzeczowe wyjaśnienie przyczyn choroby i sposobu leczenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

wspaniala specjalistka godna polecenia w tej dziedzinie przemila pani bardzo dokladnie przeprowadza badania kazdemu pacjentowi poswieca duzo czasu

Godna Polecenia.Profesjonalistka .Bardzo pomogła mojemu siostrzeńcowi.

Godna Polecenia.Profesjonalistka .Bardzo pomogła mojemu siostrzeńcowi.

bardzo zasadnicza , mam wrażenie że nie lubi dzieci

bardzo zasadnicza , mam wrażenie że nie lubi dzieci