lekarz Łukasz Abucewicz

Specjalista do którego wybrałam się z pilną sprawą odmówił konsultacji z powodu braku rejestracji (min. czas oczekiwania to 2 tygodnie). Po tym wydarzeniu trafiłam na sanocki SOR. Lekarz Łukasz Abucewicz nie zbagatelizował mojego stanu, pomimo tego, że zakres leczenia wykraczał poza jego kompetencje. Z pełnym zaangażowaniem zadbał o to, by jak najszybciej skontaktować mnie ze specjalistą. Dzięki temu, że trwało to kilkanaście godzin, a nie 2 tygodnie, prawdopodobnie uratował mi życie. Dziękuję.

Po zgłoszeniu sie na SOR zostałam przyjęta przez p. doktora.Po krótkim streszczeniu moich dolegliwości, trafnie rozpoznał chorobę a badania tylko potwierdziły diagnozę.Lekarz sumienny, przyjazny pacjentowi.Jasno wytłumaczył przebieg leczenia.Polecam w 100 %.

Wciąż poszukujesz " Sanok"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Grzegorz Stabryła

Brzozów
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
ul. Polna 21