lekarz Łukasz Gęsikowski

Przez tabletki antykoncepcyjne od Pana Gęsikowskiego dostałam zakrzepicy-mam 23 lata. Przed wizytą u niego miałam badania krzepliwości krwi idealne , po jego tabletkach ( które jak uświadomiła mnie bardziej kompetentna ginekolog - są dla Pań po 40 na zanik endometrium i zwiększają krzepliwość). Dodam też, że brałam tabletki wcześniej 5 lat i wyniki były zawsze bez zarzutu. W ciągu 9 miesięcy od wizyty u tego ginekologa dostałam zakrzepicy jednej z poważniejszych.

Wspaniały lekarz, trafiłam na Pana doktora w szpitalu z krwawieniem w ciąży, mój synek skończył roczek a nie dawali nam szans na donoszenie, polecam Pana doktora z całego serca

Jak najbardziej polecam. Jedyny ginekolog który z sercem wykonuje swój zawód. Myślę że gdy będzie starszy to nadal będzie miał takie zaangażowanie ;) Polecam, polecam.

Jak najbardziej polecam.
Jedyny ginekolog który z sercem wykonuje swój zawód.
Myślę że gdy będzie starszy to nadal będzie miał takie zaangażowanie ;)
Polecam, polecam.

Z całego serca polecam lekarza każdej kobiecie. Prowadzi moją ciążę, jest kompetentny, fachowy i bardzo uprzejmy. Pomimo swojego młodego wieku jak na lekarza, ufam mu bezgranicznie. Odpowiada na każde pytanie rzeczowo i konkretnie. Będąc na wizycie czuję się komfortowo, bada bardzo delikatnie. Do tego zawsze podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie do każdego problemu, który się pojawia. Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

Wspaniały lekarz dobry fachowiec nie patrzy na zegarek jak większość lekarzy w dzisiejszych czasach. Naprawdę zależy mu na zdrowiu pacjenta a do tego jest niesamowicie miły co w tej specjalizacji jest nie bez znaczenia . Wszystko dokładnie wytłumaczy, zyskał moje zaufanie Przeprowadził mi zabieg bardzo udany. Mogę polecić z czystym sumieniem.

wspaniały doktor! młody ale bardzo dokładny i rzeczowy, nie spieszy się, wizyta trwa długo, bada delikatnie, odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo kulturalny i widać, że dysponuje dużą wiedzą, jestem zaskoczona bardzo pozytywnie ponieważ wizyta była na nfz a ja czułam się jak w prywatnej klinice. Pana doktora oceniam na 6+ ! oby tak dalej doktorze !

Bardzo fajny lekarz,badanie przeprowadza bardzo delikatnie,lepiej niż kobieta.Bardzo polecam pana doktora.

Jedyny lekarz który mnie wysłał gdzieś dalej,nie przepisując tabletek jak każdy inny w myszkowie. Jeden jedyny który najpierw bada,pózniej leczy :) I gdyby nie Dr.Łukasz nie wiadomo co by ze mną było :) Tak więc szczerze dziekuję