lekarz Łukasz Grycko

Mam 70 lat. Z pełnym szacunkiem dla Pana lekarza Łukasza Grycko z Elbląga wystawiam tę pozytywną opinię. Doktor Grycko jest lekarzem godnym zaufania profesjonalistą. Jest lekarzem bardzo miłym . opiekuńczym i bezbłędnie oceniającym stan pacjenta od pierwszej diagnozy, jest świetnym chirurgiem. Jednym słowy lekarz godny zaufania i polecania. Tę pozytywną ocenę wystawiam z własnego doświadczenia gdyż jest moim lekarzem prowadzącym w dziedzinie urologii. Łączę pozdrowienia i zdrowia życzę, gdyż takich uczciwych i opiekuńczych lekarzy jak dr. Łukasz Grycko jest niewielu w środowisku medycznym. Zbigniew Ulatowski

Naprawdę bardzo świetny lekarz, godny polecenia. Byłam umówiona na zabieg na nerkę Jenak kilka dni przed zadzwonił do mnie żeby przyjechać bo zauważył coś nie tak na mojej tomografii. Wyszło że jednak potrzebuje operacji. Bardzo fajnie i zrozumiałe wytłumaczył (narysował nam wszystko dokładnie) co się dokładnie dzieje z moją nerka. Bardzo dziękuję za pomoc

Bardzo dziękuję za pomoc

Mam 66 lat i byłem już u wielu lekarzy.Tutaj u pana Doktora Łukasza GRYCKO pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do pacjenta. Standardy światowe: wszystko klarownie wytłumaczone,możliwość zadawania wielu pytań i merytoryczne odpowiedzi, wykonane wszystkie niezbędne badania, dokumenty: kata wizyty, informacja dla lekarza rodzinnego,recepty. Pełny spokój i opanowanie. Bardzo realna ocena terminu następnej wizyty.Tak powinno być w każdym gabinecie lekarskim. Uważam, że należy zmienić nazwę na "Łukasz GRYCKO znany i profesjonalny lekarz" . Pozdrawiam bardzo serdecznie Bolesław Czechowski z Elbląga •

Pozdrawiam bardzo serdecznie
Bolesław Czechowski z Elbląga

Bardzo kompetentny, sympatyczny, troszczący się o pacjenta lekarz. Uratował mojej babci życie, która była w krytycznym stanie. Polecam serdecznie!