lekarz Łukasz Muczyński

Pan dr Łukasz jest wybitnym specjalistą,lekarzem z powołania,pełen empatii.Dobro pacjenta jest najważniejsze a przy tym jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały informując pacjenta o stanie zdrowia i leczeniu.

Profesjonalny , sumienny zaufałam mu już po pierwszej wizycie i prawdę mówiąc uratował mi życie, najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt

Lekarz, który słucha i słyszy pacjentów, troszczy się o nich po zabiegach i udziela rzetelnych informacji. Szpital w Sochaczewie to epizod w jego karierze, która na pewno rozkwitnie, pozdrawiam doktorze.

Najlepszy lekarz. Zmienił całe moje życie. Oddamy pacjentom. Negatywne komentarze to chyba jakaś pomyłka.

LEKARZ PEŁEN KOMPETENCJI, PEŁEN POŚWIĘCENIA DLA PACJENTA,UPRZEJMY, DELIKATNY, PROFESJONALISTA, GODNY POLECENIA,

Lekarz bagatelizuje wyniki badań i objawy. Uważa że jest najmądrzejszy na świecie i pozjadał wszystkie rozumy. Ordynarny i chamski. Zupełny brak profesjonalizmu. Jak na moje oko to brak podstawowej wiedzy i oczywiście olewanie pacjenta. Nikomu nie polecam tego lekarza.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Jest bardzo uczynny i kompetentny, ma ogromną wiedzę i doskonale podejście do pacjenta. Wzbudza zaufanie dzieki swojemu profesjonalizmowi. Polelcam serdecznie Pana doktora.

Pełen profesjonalizm. Jeden z nielicznych lekarzy do których mam w 100 procentach zaufanie. W mojej ocenie jeden z nielicznych profesjonalistów sochaczewskiego szpitala.

Super specjalista nr.1 w szpitalu w Sochaczewie do którego mam zaufanie w 100% i dlatego wybrałem ten szpital bez ten szpital by nie istniał

Bardzo merytoryczny i inteligenty lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam Pana doktora.