lekarz Łukasz Muczyński

3,5

Najlepszy lekarz jakiego znam. Jest bardzo uczynny i kompetentny, ma ogromną wiedzę i doskonale podejście do pacjenta. Wzbudza zaufanie dzieki swojemu profesjonalizmowi. Polelcam serdecznie Pana doktora.

Pełen profesjonalizm. Jeden z nielicznych lekarzy do których mam w 100 procentach zaufanie. W mojej ocenie jeden z nielicznych profesjonalistów sochaczewskiego szpitala.

Super specjalista nr.1 w szpitalu w Sochaczewie do którego mam zaufanie w 100% i dlatego wybrałem ten szpital bez ten szpital by nie istniał

Bardzo merytoryczny i inteligenty lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam Pana doktora.

LEKARZ PEŁEN KOMPETENCJI, PEŁEN POŚWIĘCENIA DLA PACJENTA,UPRZEJMY, DELIKATNY, PROFESJONALISTA, GODNY POLECENIA,

Lekarz bagatelizuje wyniki badań i objawy. Uważa że jest najmądrzejszy na świecie i pozjadał wszystkie rozumy. Ordynarny i chamski. Zupełny brak profesjonalizmu. Jak na moje oko to brak podstawowej wiedzy i oczywiście olewanie pacjenta. Nikomu nie polecam tego lekarza.

Pierwszy raz w szpitalu trafił mi się taki lekarz. Mily, nie bagatelizujacy objaw i delikatny w badaniu

Powiem wprost ,lekarz malo kontaktowy w trakcie wizyty nawet gumy do zucia z ust nie wyjal. Nastepnie jako lekarz na oddziale nie kwapil sie do udzielenia informacji o pacjecie. Ordynarny buc i nic wiecej. Omijajcie go z daleka.!!!!!!