lekarz Łukasz Pilch

Neurolog

3,6

Polecam. Pomógł mi w sposób rzeczowy i profesjonalny. Napewno będę jeszcze korzystać w przyszłości z pomocy Pana doktora jeśli zajdzie potrzeba

Super lekarz, godny zaufania. Pomógł tacie wrócić do zdrowia po udarze. Z całą pewnością mogę polecić.

Czytałem wcześniejsze opinie i prywatnie dr może jest uprzejmy, bo przecież za pieniądze. Dr Pilch pracuje również w szpitalu w Jaworznie na oddziale neurologi, niby człowiek wykształcony, ale nieuprzejme dogadywanie pacjentom i głupie komentarze nie znając historii choroby ma chyba we krwi. Czyżby leczenie pacjentów na NFZ jest "gorszego sortu"?

Od lat leczę się w Poradni Neurologicznej u dr.Pilcha i jestem bardzo zadowolona. Poleciłam doktora mężowi -dziękuję za trafną diagnozę.

Poleciłam doktora mężowi -dziękuję za trafną diagnozę.

Pan doktor Pilch przyjmuje w przychodni neurologicznej szpitala św. Barbary w sosnowcu i traktuje przychodnie jako swój prywatny gabinet lekarski.Każdy pacjent z wyznaczonym terminem wizyty rejestruje się w automacie i otrzymuje bilet kolejności przyjęcia przez Pana doktora,to dotyczy pacjentów nfz. Natomiast druga liczniejsza grupa pacjentów wchodzi na wcześniej umówioną godzinę z w/w doktorem.