lekarz Łukasz Podolski

1,7

Bardzo specyficzna postać, lecz nie charakter leczy ludzi. Lekarz, który jest prawdziwym fachowcem ceniącym tylko konkretne informacje a nie nawijanie makaronu na uczy. Jestem po rekonstrukcji kolana, które złożył od podstaw! Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora.

Bardzo lekcewazacy stosunek do pacjenta wyznacza wizyty i pozniej je zmienia twierdzac ze pacjent za krotko czeka na wizyte kontrolna,jeszcze nigdy z takim czyms sie nie spotkalam

29.07.2019 Przychodzę z dzieckiem do tego Pana w Puckim Centrum Medycznym. Otrzymaliśmy skierowanie opatrzone wzmianką PILNE. Dziecko nie może chodzić, nieznośny ból kolana. Doktor mrucząc pod nosem oznajmia, że nie przyjmie, bo ma komplet. Widać komplet rzecz święta, chęć pomocy to już sprawa drugorzędna. Absolutnie nie polecam.

Absolutnie nie polecam.