dr n. med. Łukasz Sikora

Laryngolog

Wspaniały lekarz. Szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Ma podejście lepsze niż nie jeden pediatra. Wszystko wytłumaczy, opisze, odpowie na każdą wątpliwość i poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Dziękujemy!

Lekarz godny polecenia .100 procent polecam. Profesjonalizm podejście do człowieka ,pełna kultura osobista ,Diagnoza .

Doktor Łukasz Sikora jest specjalistą najwyższej klasy! Dokładny, miły, posiada ogromną wiedzę, każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu. Będąc już po zabiegu, w dalszym ciągu interesował się moim zdrowiem. Polecam bardzo wszystkim pana doktora, jest naprawdę godny zaufania!

Wspaniały lekarz. Mądry,opanowany, ludzki. Wspaniałe podejście do wymagającego pacjenta - z jego porady korzystał zarówno mój syn, jak i unikający lekarzy mąż. Za każdym razem bardzo skuteczne leczenie.

Lekarz godny polecenia. Spokojny. Sumiennie podchodzi do swojej pracy. Trafnie stawia diagnozy. Cierpliwie tlumaczy obraz choroby.

WSPANIAŁY LEKARZ !!! Godny zaufania i polecenia. Bardzo solidna diagnoza, sprawnie i szybko przeprowadzone leczenie, przy tym zawsze uśmiechnięty i wspierający pacjenta na duchu. Oby w innych dziedzinach medycyny byli tacy fachowcy jak Pan doktor Łukasz Sikora !!!!!

WSPANIAŁY LEKARZ !!! Godny zaufania i polecenia.

Spokojnie, rozważny, ludzki i fachowo podchodzi do problemu. Dobry obchód i indywidualne podejście do pacjenta

Spokojnie, rozważny, ludzki i fachowo podchodzi do problemu. Dobry obchód
i indywidualne podejście do pacjenta

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)

Świetny lekarz! Moja ocena 6+ Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miałam sporo szczęścia trafiając na tego lekarza po dość nieudanej próbie zjedzenia karpia podczas kolacji wigilijnej. Po wielu próbach i ponad godzinnej wizycie na izbie przyjęć dzięki Panu doktorowi nie spędziłam świąt na oddziale. Dziękuję raz jeszcze : )

Świetny lekarz!
Moja ocena 6+

Bardzo fachowa opieka lekarska,osoba jak najbardziej wzbudzająca zaufanie, poza tym bardzo sympatyczny człowiek.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gliwice"?

Daszyńskiego 56 lok. 3
44-100 Gliwice
Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzielni Twórczość Zakład Pracy Chronionej
Daszyńskiego 154
44-100 Gliwice
Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice
Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice