lekarz Łukasz Stawowski

2,5

Nie polecam, trafiłam do tego lekarza ze skierowaniem, od samego wejścia do gabinetu wyczuwałam nieprzyjemną atmosferę, lekarz był nie miły, odpowiadał na moje pytania arogancko i z ironią, miałam wrażenie wręcz że się naśmiewa. Po opisaniu problemu, lekarz wypisał mi kolejne kolejne krople, które nie przyniosły korzyści, wręcz przeciwnie wyjałowiły całkowicie oko (zaznaczam że informowałam doktora że przyjmowałam już od tygodnia krople z antybiotykiem i sterydem, a problem się pogłebiał) Po tygodniu stosowania kropli od tego lekarza odstawiłam je ponieważ nie przynosiły skutku. Zmuszona byłam pójść na wizytę prywatną, do placówki okulistycznej w Lublinie- tam zostałam przebadana i okazało się ze problem jest zupełni inny- Byłam leczona przez tego lekarza na zapalenie spojówek, a problem był w zatkanych kanałach łzowych, gdzie tworzył się stan zapalny. Nie polecam tego lekarza, stawia pochopnie diagnoze, przyjmuje na odczepnego i zamiast pomóc jeszcze zaszkodził. Na szczęście są jeszcze placówki i lekarze którzy mają wiedzę i chcą pomóc.

Pierwsza wizyta u tego lekarza. Miłe zaskoczenie, że lekarz w ramach wizyty na NFZ zbadał szczegółowo pacjentkę , był kompetentny , konkretny , a jednocześnie miły i uprzejmy. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Polecam wizytę u tego lekarza .