lekarz Łukasz Szymański

Polecam, super lekarz, empatii do starszych ludzi za 20 lekarzy, palec wyleczony bez uszkodzenia paznokcia, mój ukochany pan doktor bardzo polecam

Lecze uraz pięty w Pruszczu i doktor jest osobą, która zainteresowała się moja sytuacja. Uprzejmy, cierpliwy. Wysłuchał i wytłumaczył. Zaopiekował się mną i z troską prowadzi leczenie. Ufam mu. Wiem, że pomoże... W powrocie do zdrowia.

Doktor bardzo kompetentny. Nie owija w bawełnę i nie opowiada bajek. Osobiście wole konkretne fakty, niż naciąganie na wizyty i na każdej dawkowanie informacji. Polecam

Polecam

Spóźnienia,to norma,ale doktorek nadrobi czas,bo wizyta choć 200zł,to trwa aż 1 minutę. Nie polecam.

Mimo informacji telefonicznej że pacjentka po upadku z unieruchomiona noga jedzie do niego, o godz 17 wyszedł wcześniej z pracy, gdzie powinien mieć dyżur na pogotowiu w Pruszczu do godziny 20

Nie polecam. Lekarz odmówił wizyty - chyba zapomniał, ze składał przysięgę hipokratesa. Pacjent w ogóle sie nie jest ważny