Lekarze Lwówek Śląski

lekarz Feras B.Y.Bayyudalqasrawi

59-600 Lwówek Śląski

W czerwcu Pan Doktor udzielał mi teleporady. Szczegółowo wypytał mnie o objawy i udzielił szczegółowych zaleceń. Moja choroba nie wymagała wizyty osobistej, a teleporada została udzielona WZOROWO. Porównując z teleporadą innej lekarki z tej samej przychodni mogę stwierdzić, że PAN Feras B.Y.Bayyudalqasrawi jest lekarzem dbającym o pacjenta, poświęcającym dużo swojego czasu i uwagi.
Opinia dodana przez: Bartosz
{'id': 36673, 'name': u'Lw\xf3wek \u015al\u0105ski'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Marek Kaźmierczyk

dr n. med. Marek Kaźmierczyk

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Marek Kaźmierczyk
Plac Wolności 28
Lwówek Śląski

Godny zaufania , profesjonalne podejście,wyjaśni bez żadnego owijania w bawełnę zabieg wykonywany jestem w stu procentach zadowolony
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Aleksandra Fiutowska

Neonatolog, Pediatra

Zwycięzców 47
59-600 Lwówek Śląski

jest najlepszym lekarzem jakiego znam.lekarzem ktory wytłumaczy wszystko o co zapytam.

lek. med. Marcin Karasiński

Anestezjolog

Specjalistyczny Gabinet Leczenia Bolu i OIT PCZ Sp.zo.o.
Jaśkiewicza 30A/2
59-600 Lwówek Śląski

Bardzo dobry specjalista, lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek. Dzięki jego doswiadczeniu i zaangażowaniu moja mama żyje. Z duża empatią i kultura osobistą . Jego podejscie sprawia że człowiek czuje sie zaopiekowany i bezpieczny.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Ewelina Samborska

Psychiatra

59-600 Lwówek Śląski

Niezła 🥰😇😊😝🤪😜🙃🙂😍😍😀😀🙂😉😉☺😝🤪😜🥴🥵🥵🤧🤮🤢😥😰😨😦☺🤪😇🙃🙃😍😀🥰😉🤮😝😥😜😍🤪😜🥴😊🥵🙃😀🙃😥😥😝☺☺😦☺🙃😇🙃🤪🤪🥰🙃😇😍😀🙃😇☺😦☺🥵🥵😦🤮😝😥😍🤪😜😜😝😝🙃😇☺🙃☺😇🤧🥵🙂🥵🤧🙂🙂🤧🙂🙃🤧🙂☺😇😀🥵☺☺🙃☺☺😇😀😀🤪😜🤪🤪😥😝😍😜🙃😀🥵☺😦☺😇🤧😦🙂🥵🤧🤢🥵☺😦😦☺🙃🤪😜😍🤮🤮☺😦😇🙃🤢🤢🥵🙂☺😦🙂🥵😦😦🥵🙃😀🥰🥵☺😦😦☺🙃🥵😇☺😦🙂🥵

lek. stom. Patryk Fijałkowski

Gabinet Stomatologiczny
ul. Kościelna 23
59-600 Lwówek Śląski

serdecznie polecam Pana Doktora! Pełen profesjonalizm ;-). Usuwałem zatrzymaną ósemkę, widać że doktor wie co robi, spokój i opanowanie to Jego atuty. pozdrawiam i będę polecał, bo warto
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Marek Matyja

Jaśkiewicza 1 (hotel Piast) lok. 108
59-600 Lwówek Śląski

Wszystkim szczerze polecam p.dr Matyje,naprawdę potrafi pomóc.

lekarz Robert Kusber

Lekarz rodzinny

59-600 Lwówek Śląski

Polecam Pana doktora. Ma kilka specjalizacji jest świetnym diagnostą. Przejmuje sie problemem chorego.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Maria Borgus

Neurolog

ulica Sienkiewicza 20/4
59-600 Lwówek Śląski

Pani doktor to najbardziej kompetentna osoba. Ogromna wiedza , doświadczenie.Jest bardzo miłą sympatyczną osobą , pełną empatii.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Alam Bouhaouli

Chirurg ogólny, Urolog

ul. Henryka Sienkiewicza 13/12
59-600 Lwówek Śląski

Oby więcej takich lekarzy, bardzo rzeczowy, empatyczny.Wysoka kultura osobista. Z czystym sercem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: AKaczmarek

lekarz Konrad Górak

59-600 Lwówek Śląski

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Doktor Górak,jest bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie chirurgii. Zawsze wysłucha pacjenta , starając się mu pomóc.

lekarz Rafał Głuszko

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp z o.o. Szpital Powiatowy
ulica Kościelna 21
59-600 Lwówek Śląski

Polecam z całego serca dr Głuszko Wybitny specjalista z duszą anioła , wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia
Opinia dodana przez: Monika Blonska

lekarz Monika Malińska

Płakowicka 1
59-600 Lwówek Śląski

Pani Monika jest bardzo kompetentną osobą.Bardzo dobrze jest przygotowana do swojej pracy potrafi wytłumaczyć i odpowiedziec na kazde zadanie pytanie.Poradzi w razie problemu ,pomocna i bardzo sympatyczna.Bardzo polecam sama bylam uniej i nieraz mi pomogła..Zawsze mogę na nią liczyć
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Kucia

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

wyjechał do Poznania
pl. Wolności 28
59-600 Lwówek Śląski

Ja chodziłam do doktora 5 lat byłam bardzo zadowolona a teraz nie mam takiego lekarza i jest mi bardzo ciężko. Miałam 2 operacje i ciężko teraz znaleś dobrego lekarza

lekarz Joanna Mycielska

Partyzantów 11 lok. 3
59-600 Lwówek Śląski

Od 16 lat Pani doktor leczy moje dzieci i mam do niej pełne zaufanie! Antybiotyk przepisuje tylko gdy sytuacja tego wymaga. Zawsze pełna empatii i zrozumienia dla panikującego rodzica.

lekarz Barbara Karpowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

59-600 Lwówek Śląski

Pani doktor jak dla mnie prowadzi moje dzieci od urodzenia bez zarzutu....jeżeli ma wątpliwości odsyła na wyniki lub ewentualnie szpital kiedy leczenie nie dało skutku....wolała nie testować na dziecku kolejnego antybiotyku bez dokładniejszej diagnozy co moim zdaniem jest ok....nie robi problemu gdy potrzebuje skierowania do specjalisty ....myślę że jest ok... plus wielki dla niej że dobie pandemii nigdy nie odmówiła nam wizyty stacjonarnej.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Renata Czerwień

Zwycięzców 37
59-600 Lwówek Śląski

Polecam Panią doktor. Bardzo sympatyczna. Poświęca czas dla małego pacjenta. Syn u doktor siedzi jak zaczarowany. Najważniejsze że od razu nie daje antybiotyku ( tylko w konieczności) RÓŻNYMI domowymi sposobami próbuje wyleczyć.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Joanna Kukiełka

Psychiatra

Morcinka 7
Lwówek Śląski

Bardzo dobra lekarka.W bolesławcu wielu jest mocno przereklamowanych psychiatrów,Pani Kukiełka jest naprawdę dobrym psychiatrą,bardzo mi pomogła.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Zdzisław Pressler

Sikorskiego 4 lok. 3
59-600 Lwówek Śląski

dla mnie to nie lekarz. w takim wieku jest że nie powinien leczyć. Nigdy w życiu nie poszłabym drugi raz do niego, **** i tyle!

lekarz Wiesław Janik

Chirurg onkolog