Lekarze Lwówek Śląski

Chirurg ogólny

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Marek Kaźmierczyk
Plac Wolności 28
Lwówek Śląski

Godny zaufania , profesjonalne podejście,wyjaśni bez żadnego owijania w bawełnę zabieg wykonywany jestem w stu procentach zadowolony
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jan Kucia

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

wyjechał do Poznania
pl. Wolności 28
59-600 Lwówek Śląski

Ja chodziłam do doktora 5 lat byłam bardzo zadowolona a teraz nie mam takiego lekarza i jest mi bardzo ciężko. Miałam 2 operacje i ciężko teraz znaleś dobrego lekarza

lekarz Barbara Karpowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

59-600 Lwówek Śląski

Pani doktor jak dla mnie prowadzi moje dzieci od urodzenia bez zarzutu....jeżeli ma wątpliwości odsyła na wyniki lub ewentualnie szpital kiedy leczenie nie dało skutku....wolała nie testować na dziecku kolejnego antybiotyku bez dokładniejszej diagnozy co moim zdaniem jest ok....nie robi problemu gdy potrzebuje skierowania do specjalisty ....myślę że jest ok... plus wielki dla niej że dobie pandemii nigdy nie odmówiła nam wizyty stacjonarnej.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Joanna Kukiełka

Psychiatra

Morcinka 7
Lwówek Śląski

Bardzo dobra lekarka.W bolesławcu wielu jest mocno przereklamowanych psychiatrów,Pani Kukiełka jest naprawdę dobrym psychiatrą,bardzo mi pomogła.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Aleksandra Fiutowska

Neonatolog, Pediatra

Zwycięzców 47
59-600 Lwówek Śląski

jest najlepszym lekarzem jakiego znam.lekarzem ktory wytłumaczy wszystko o co zapytam.

lekarz Feras B.Y.Bayyudalqasrawi

59-600 Lwówek Śląski

W czerwcu Pan Doktor udzielał mi teleporady. Szczegółowo wypytał mnie o objawy i udzielił szczegółowych zaleceń. Moja choroba nie wymagała wizyty osobistej, a teleporada została udzielona WZOROWO. Porównując z teleporadą innej lekarki z tej samej przychodni mogę stwierdzić, że PAN Feras B.Y.Bayyudalqasrawi jest lekarzem dbającym o pacjenta, poświęcającym dużo swojego czasu i uwagi.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Renata Czerwień

Pediatra

Zwycięzców 37
59-600 Lwówek Śląski

LEKARZ Z POWOŁANIA. Zawsze udziela informacji i wyczerpująco odpowiada na pytania. Ma świetny kontakt z dzieckiem. Bardzo dokładnie bada, a antybiotyk przepisuje w ostateczności. Polecam

lek. stom. Patryk Fijałkowski

Gabinet Stomatologiczny
ul. Kościelna 23
59-600 Lwówek Śląski

serdecznie polecam Pana Doktora! Pełen profesjonalizm ;-). Usuwałem zatrzymaną ósemkę, widać że doktor wie co robi, spokój i opanowanie to Jego atuty. pozdrawiam i będę polecał, bo warto
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Marek Matyja

Internista

Jaśkiewicza 1 (hotel Piast) lok. 108
59-600 Lwówek Śląski

Wszystkim szczerze polecam p.dr Matyje,naprawdę potrafi pomóc.

lekarz Robert Kusber

Lekarz rodzinny

59-600 Lwówek Śląski

Polecam Pana doktora. Ma kilka specjalizacji jest świetnym diagnostą. Przejmuje sie problemem chorego.
Opinia dodana przez: Grzegorz