lekarz Maciej Dugiełło

Mam zoperowane biodro przez Pana dr Dugiełło,wróciłem do uprawiania sportu,rewelacyjny chirurg.Zabieg poszedł szybko a teraz czuję się fantastycznie,bez bólu

Fantastyczny specjalista,jestem po zabiegu endoprotezy którego w innym szpitalu się nie podjęli.Dziękuję Panie Doktorze!!!

Porażka i brak kompetencji. Mój partner z chorobą zwyrodnienia bioder udał się na wizytę z kasy chorych. Ubiega się o stwierdzenie niepełnosprawnosci oraz o turnus rehabilitacyjny celem poprawy zdrowia oraz podjęcia lekkiej pracy. Wnioski zostały wypisane na odczep się, pan "doktor" stwierdził, że żadnego zwyrodnienia nie ma, mimo, iż historia choroby, dokumenty, rezonanse i inne zaświadczenia o tym mówią, odesłał go do lekarza prowadzącego który przyjmuje tylko prywatnie,a na koniec usłyszał że ma wyjść bo jest kolejka. Panie doktorze nie wstyd Panu? Człowiek przychodzi do Pana bo opłaca składki, a Pan nie ma podejścia do pacjenta, którego nie stać na kolejną prywatna wizytę? Mimo, iż jest chory i chce poprawić jakość życia oraz stan zdrowia?