lekarz Maciej Jerzemowski

Pan doktor jest super, zajął się mną. Od roku nie mogłam uzyskać dobrej diagnozy. Pan Maciej mnie dobrze zdiagnozował i dzięki temu jestem dzis zdrowa

Pan Maciej jest osobą nieuprzejmą, nawet na "dzień dobry" nie jest w stanie odpowiedzieć, nie mówiąc już o nawiązaniu normalnej rozmowy. Do tego obraził moją posturę sugerując, że jest słaba i wątła. Totalby brak kultury.

Bardzo przedmiotowe podejscie do pacjenta, olewczy stosunek na SOR w Gdyni... pan doktor chyba mysli ze wszyscy sobie wymyslaja bol gdy jada na SOR, a dla niektorych to naprawde jest gruba ostatecznosc i jada czujac sie bardzo zle... nie mily i gburowaty, ! Nie polecam..

jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany tym że pan doktor tak dobrze się zajmuje pacjentami i było widać jak podniecone babcie mu machają na pożegnanie pan doktor dobrze zajmuje się pacjentami

Pana Doktor mimo nawału pacjentów bardzo dokładnie nas przyjął i wytłumaczył wszystko. W bardzo przejrzysty sposób wytłumaczył nam co się dzieje i jak leczyć. Bardzo pomocny, bardzo profesjonalny. Serdecznie polecam!!!

SOR w Gdańsku, absolutna tragedia. Ani jednego pytania o chorobę. Zmyślony wypis i pozostawienie pacjenta bez żadnego wytłumaczenia dolegliwości. W wypisie istnieją choroby genetyczne, które przyśniły się lekarzowi. Podejscie do pacjenta na poziomie zero, nie polecam i unikać tego lekarza szerokim łukiem.

Bardzo miły i życzliwy, wszystko dokładnie wytłumaczył. Mimo iż było bardzo dużo pacjentów nie poganiał nas. Zlecił dokładne badania i konsultacje. Szczerze polecam

Pan dr zapomina o swoich pacjentach na SOR w Gdańsku.Czekałyśmy z mamą od 13:00 do 24:00 i gdyby nie pytanie w rejestracji czekałybyśmy jeszcze dłużej.W podobnej sytuacji była też inna pacjentka.Zaznaczam,że obydwie Panie są w podeszłym wieku tj. ok. 80 rż.