Maciej Kaczmarek

3,9
3,9
3,5
3,6

Poprzednio leczyłem się w SBB szkoda słów na ich temat. Pan doktor konkretny zaproponowane leczenie przyniosło efekt. Zdecydowanie polecam!

Jako jedyny z dotychczasowo odwiedzonych lekarzy zdiagnozował mój problem. Osoba bardzo kompetentna, z dużym doświadczeniem zawodowym.

Nigdy więcej... Może i pan doktor jest fachowcem, personel się uśmiecha, ale kierowanie trudnych przypadków do niedoświadczonego [góra 2 lata stażu] personelu, skończyło się u mnie bardzo źle. Żałuję, że dałam się nabrać na tę "klinikę". Nie polecam!

Po wypadku samochodowym,w1990roku trafiłam do Pana Doktora.Do chwili obecnej Pan Doktor skutecznie dba o mój i moich najbliższych zdrowy uśmiech. .Profesjonalizm i perfekcja = 100% całkowitego zaufania i zadowolenia.

Kożystam z opieki dentystycznej Państwa Kaczmarek już od dziecka teraz mam 33 lata i nigdy mnie nie zawiedli. Teraz chodzi tam mój mąż i 10 letni syn.

Z żalem odradzam tego naprawdę znakomitego lekarza, gdyż zatrudnia pomocników, i kiedy sie ma umówioną wizytę jest sie bez pytania o zdanie i bez uzgodnienia z pacjentem, przepisywanym w recepcji do jego pomocnika, a szkoda, bo bardzo chciałem sie u niego leczyć i z umówionych około 10 wizyt przyjął mnie tylko 3 razy, liczyłem, że mogę wybrac sobie lekarza i chodzic tylko do jednego a nie do jakiegoś pomocnika, którego nie wybrałem.Dlatego też zrezygnowałem z leczenia utego świetnego specjalisty.Pierwszy raz miałem taką sytuację,żeby nie można sobie lekarza wybrać, tylko bez pytania i uprzedzenia byc kierowanym do innego.

To jest zespół gabinetów na wysokim poziomie. Miła atmosfera,profesjonalizm i jakość wykonywanych prac potwierdzają, że dobrze wybrałem lekarza. Polecam wszystkim mającym nieuzasadnione obawy przed kontaktami ze stomatologiem i chcącymi mieć dobrze wyglądające uzębienie.

Do specjalistów z SBB sie nie umywa! Brak kompleksowości, odsyłanie ze wszytskim do swoich pracowników

Wspaniali lekarze! Leczymy się cała rodzina od wielu lat.Zdecydowanie polecam! Jedyne z czego jestesmy niezadowoleni to pielegniaraka Pani Justyna ,niesympatycza i malo uprzejma.

Jest swietny w tym co robi. Bezbolesnie, i bez komplikacjii "po" zabiegu...Polecam