Dla zainteresowanych Doktor Maciej obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej pod kierownictwem prof. K. Ziaja i mam nadzieję i pewność że ją zakończy z sukcesem!!! ps. A dla tych co im w życiu nie wyszło niech patrzą na swoje umiejętności i wiedzę :) Doktorze pozdrawiam i trzymam kciuki !!!

Doktorze pozdrawiam i trzymam kciuki !!!

Pan Maciej Kubicz to kompetentny ,uprzejmy, cierpliwy lekarz. W kazdej sytuacji można skontaktować się z nim w przypadku problemu zdrowotnego i poprosić go o radę. Dziękuję za opiekę i cierpliwość.

Naprawdę bardzo kompetentny chirurg z bardzo uprzejmym podejściem do pacjenta. Poznałam przy chorym ojcu masę lekarzy ale ten jest jednym z dwóch o którym mogę powiedzieć że ufam mu w 100%. Dziękuję za wszystko panie Macieju K.

bardzo pozytywnie oceniam tego lekarza kompetentny , uprzejmy ma czas na rozmowę i wytłumaczenie choroby, godny polecenia

Bardzo dobry chirurg. Szybko i trafnie postawił diagnozę. Duży plus za krótki czas oczekiwania. Dzięki panu doktorowi mogę sprawnie chodzić.

Wyglada ze osoba, ktora sie wypowiedziala na temat tego lekarza i ocenila jego kompetencje na 3 nie ma pojecia o jego specjalizacji i umiejetnosciach lekarskich. Zeby kogos ocenic, trzeba najpierw ta osobe poznac, a jezeli chodzi o specjalizacje to zdal wyrozniajaca a nie cytuje 'chyba cos niewyszlo'.

Bardzo kompetentny chirurg.Więcej takich fachowców.a społeczeństwo będzie zdrowsze i zadowolone z opieki medycznej w naszym kraju.Serdeczne podziękowania Panie Doktorze!!!!!!

Lekarz kompetentny,dokładny i bardzo uprzejmy.Bardzo gorąco polecam.

Lekarz kompetentny,dokładny i bardzo uprzejmy.Bardzo gorąco polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Pewna ręka. Mogę go z czystym sumieniem polecić jako dobry lekarz i bardzo uprzejmego człowieka.

Bardzo kompetentny doktor.Miły,uprzejmy,ma czas na rozmowę i wytłumaczenie wielu problemów.Bardzo serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Wodzisław Śląski"?

dr

Wodzisław Ślaski
Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
Centrum Medyczne "MEDHOUSE"