lekarz Maciej Kuśnierkiewicz

Ortopeda

Witam! Chciałbym gorąco polecić Pana doktora. Po zerwaniu więzadła krzyżowego długo szukałem dobrego fachowca. Na szczęście cierpliwość popłaca i trafiłem w ręce Pana doktora. Pierwsza wizyta wyglądała inaczej niż u innych lekarzy. Bardzo dokładne badanie,wywiad, zalecenia do rehabilitacji w celu przygotowania kolana do zabiegu rekonstrukcji. Zabieg miałem ósmego marca i wszystko przebiegło kapitalnie!!! Jestem trzy miesiące po operacji i mogę już BIEGAĆ!!! Super fachowiec, bardzo gorąco polecam Pana doktora Kuśnierkiewicza. Dziękuje Panie doktorze. Pozdrawiam Błażej W.

Pozdrawiam Błażej W.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Opole"?

Centrum Medyczne

Ortopedia opole