lekarz Maciej Łabęcki

Chirurg ogólny

Bardzo rzetelny lekarz - konkretny - pełen zaangażowania w swojej pracy - godny polecenia innym pacjentom

Poszlam do lekarza z kawalkiem szkla w stopie. Na dzien dobry stwierdzil, ze ludzie zyja z odlamkami po wojnie swiatowej, a ja mu zawracam glowe jakims malym szkielkiem, ktore nie wiadomo, czy odnajdzie. Zdecydowania byl nieuprzejmy. Po zabiegu nawet nie uslyszalam zalecen/przeciwskazan. Nawet nie zaproponowal zwolnienia lekarskiego... generalnie NIE POLECAM!!! Zupelne przeciwienstwo cudownego chirurga dr Wolnego, ktory potraktowal mnie jak pacjenta.