lekarz Maciej Leciejewski

Bardzo dobry lekarz, kompetentny fachowiec a przy tym miły i komunikatywny. Wszystkim polecam Pana Macieja jako świetnego specjalistę ortopedę. Mimo młodego wieku ma dużą wiedzę i doświadczenie. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i dokładnie wszystko tłumaczy, ma się poczucie jego pełnego zaangażowania a to rzadkość w gabinecie lekarskim. Gorąco polecam.

Pragnę podziękować Panu doktorowi Maciejowi Leciejewskiemu za wykonanie skomplikowanego zabiegu mojej mamy. Za profesjonalną , troskliwą opiekę medyczną. Za okazane serce, życzliwość, za ciepłe słowa I zrozumienie potrzeb ciężko chorego człowieka, za to że Pan jest a my pacjenci mamy tak wspaniałego lekarza. Polecam wszystkim Pana doktora. Posiada niesamowitą wiedzę, jest doskonałym diagnosta lekarz z powolaniem.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm. Przyjazne i kompetentne podejście do pacjenta. Przeprowadził dodatkowe badania USG. Ocenił wyniki, zdiagnozował, wytłumaczył, ustalił dalszy przebieg leczenia. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta. I do człowieka. Absolutnie godny polecenia.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty.
Pełen profesjonalizm. Przyjazne i kompetentne podejście do pacjenta.
Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta.
I do człowieka.
Absolutnie godny polecenia.

Bardzo dobry mlody lekarz. Spokojny,niespieszący się,słuchający i widać,że z powłaniem. Nikt nie chciał zająć się moim przpadkiem uważając go za "żaden",a pan doktor zajął się mną,zoperował i wszystko jest dobrze. Jak sam powiedział do mnie-każdemu przypadkowi trzeba przyjrzeć się indywidualnie. Dziękuję doktorze

Bardzo dobry fachowiec i do tego dobry człowiek, a to rzadko w tej profesji idzie w parze. Mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę i już duże doświadczenie. W każdym pacjencie widzi człowieka a nie tylko przypadek. Dla każdego znajdzie czas i nic nie jest Mu ciężko zrobić i odpowiedzieć na każde pytanie. Godny zaufania i polecenia lekarz. Dziękuję za pomoc jaką wielokrotnie okazał mi i moim bliskim.

Wciąż poszukujesz " Słupca"?

WCM Remedium
Os. St. Batorego 80A/B/D