lekarz Maciej Leciejewski

Pragnę podziękować Panu doktorowi Maciejowi Leciejewskiemu za wykonanie skomplikowanego zabiegu mojej mamy. Za profesjonalną , troskliwą opiekę medyczną. Za okazane serce, życzliwość, za ciepłe słowa I zrozumienie potrzeb ciężko chorego człowieka, za to że Pan jest a my pacjenci mamy tak wspaniałego lekarza. Polecam wszystkim Pana doktora. Posiada niesamowitą wiedzę, jest doskonałym diagnosta lekarz z powolaniem.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny fachowiec a przy tym miły i komunikatywny. Wszystkim polecam Pana Macieja jako świetnego specjalistę ortopedę. Mimo młodego wieku ma dużą wiedzę i doświadczenie. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i dokładnie wszystko tłumaczy, ma się poczucie jego pełnego zaangażowania a to rzadkość w gabinecie lekarskim. Gorąco polecam.

Bardzo dobry fachowiec i do tego dobry człowiek, a to rzadko w tej profesji idzie w parze. Mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę i już duże doświadczenie. W każdym pacjencie widzi człowieka a nie tylko przypadek. Dla każdego znajdzie czas i nic nie jest Mu ciężko zrobić i odpowiedzieć na każde pytanie. Godny zaufania i polecenia lekarz. Dziękuję za pomoc jaką wielokrotnie okazał mi i moim bliskim.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm. Przyjazne i kompetentne podejście do pacjenta. Przeprowadził dodatkowe badania USG. Ocenił wyniki, zdiagnozował, wytłumaczył, ustalił dalszy przebieg leczenia. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta. I do człowieka. Absolutnie godny polecenia.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty.
Pełen profesjonalizm. Przyjazne i kompetentne podejście do pacjenta.
Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta.
I do człowieka.
Absolutnie godny polecenia.

Bardzo dobry mlody lekarz. Spokojny,niespieszący się,słuchający i widać,że z powłaniem. Nikt nie chciał zająć się moim przpadkiem uważając go za "żaden",a pan doktor zajął się mną,zoperował i wszystko jest dobrze. Jak sam powiedział do mnie-każdemu przypadkowi trzeba przyjrzeć się indywidualnie. Dziękuję doktorze

Młody lekarz, kompetentny i skupiony na pracy jaką ma wykonać. Wyjaśnił wszystko i poświęcił odpowiednią ilość czasu, zwracając uwagę na okoliczności, a nie tylko na przypadek. Trafiliśmy z mężem do niego z mało ciekawym dla ortopedy przypadkiem złamania kości, a zajął się nami kompetentnie i po ludzku, tak jak postąpił by ze sobą. Oby tak dalej, oby system go nie zmienił.

Znakomity lekarz, super uprzejmy, komunikatywny. Cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie. Nie "odfajkowuje" wizyty tylko poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Dobry diagnosta. Absolutnie Godny Polecenia

Mega profesjonalne podejscie do pacjenta. Pełne zrozumienie problemu. Pomoc w każdym calu. Nie tylko doskonały lekarz ale i wspaniały człowiek który podchodzi do każdego indywidualnie.