lekarz Maciej Majos

Neurolog

3,2
3,2
3,4

Jadąc do Dr. Majosa byłem już po kilkunastu wizytach u różnych specjalistów wszyscy wysyłali mnie na operację . Miałem nawet problem z dojściem do łazienki. Dopiero Dr.Majos poświęcając mi półtorej godz.wyjaśnił wszystko dokładnie czego inni lekarze nie zrobili. Jestem po czwartej wizycie u doktora. Czuję się bardzo dobrze .Po drugiej wizycie wróciłem do pracy co wcześniej wydawało mi się niemożliwe. Nie marnujcie czasu i pieniędzy na innych lekarzy tylko jedźcie do Dr. Majosa . Naprawdę dobry lekarz.

Świetny lekarz, który w swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, traktuje pacjenta indywidualnie. Dokładnie i zrozumiale tłumaczy przyczyny dolegliwości i sposoby leczenia, poświęca pacjentowi dużo czasu podczas pierwszej wizyty. Bardzo punktualny i zdyscyplinowany, szanuje czas pacjenta. Uprzejmy i kulturalny człowiek. Bardzo dobry lekarz wykonujący swój zawód z pasją. Gorąco polecam.

Byłam na kilku ,,turnusach",nie pomogły mi.Lekarz Majos nie toleruje żadnych pytań,które mu nie leżą...w takich sytuacjach staje się niemiły.Dość dużo czasu poświęca pacjentowi na pierwszej wizycie,potem juz nie.Niepokojący jest fakt,że u wszystkich stosuje tę samą metodę.Badania też przegląda tylko na pierwszej wizycie,potem już nie ma kosultacji lekarskiej...chyba jednak nie polecam

W 2008r. miałam skierowanie na operację kręgosłupa, od której odwiódł mnie leraz Skórka z Lublina. Aktualnie kontynuuję leczenie u lekarza M.Majosa dzięki czemu funkcjonuję bezboleśnie. Na co dzień w pracy biurowej korzystam z "klękosiada". Halina K.

Na co dzień w pracy biurowej korzystam z "klękosiada". Halina K.

Niemiły,nieuprzejmy,nieżyczliwy.Nie szanuje ludzi,żeby być lekarzem trzeba być przede wszystkim człowiekiem.Ten pan uważa się za nie wiadomo kogo.Oby jak najmniej takich "lekarzy"