lekarz Maciej Palmąka

2,9
2,7

Miałam niestety wizytę u tego Pana. Nieuprzejmy i brak empatii dla człowieka. Na problemy z krtanią wysłał mnie na badanie słuchu i do gastrologa!!! Wizyta prywatna. Coś niesamowitego! Nikomu nie polecam. Inny lekarz od razu wykrył problem z krtanią.

Bardzo pozytywne odczucie tego Specjalisty. Trafiłam do Doktora prosto z SORu późnym wieczorem że złamany nosem po urazie, dokładnie opisal, co będzie robił podczas badania, kiedy będzie bolało, dostalam skierowanie do szpitala na kilka dni później na "wyprostowanie" nosa, po nieszczególnie przyjemnym zabiegu (to wynika że specyfiki miejsca urazu, nie z obecności tego czy innego lekarza) muszę powiedzieć że jestem zaskoczona tak szczegółowym podejściem do pacjenta, opisem leków, które mialam dostać przed zabiegiem oraz opieką po zabiegu.

Po dzisiejszej wizycie jeszcze nie mogę do siebie dojść. Lekarz był bardzo nieuprzejmy wręcz gburowaty non stop mi wypominał ze powinnam pójść do alergologa zamiast do niego... A ja nie jestem lekarzem i duchem świętym żeby wiedzieć co mi dolega. Po to się idzie do lekarza żeby się upewnić jakie podłoże ma choroba. Badanie laryngologiczne masakra potraktował mnie jak jakąś rzecz.... szarpał i non stop zwracał mi uwagę zamiast wytłumaczyć na czym ma badanie polegać. W trakcie wizyty miałam ochotę wyjść i trzasnąć drzwiami. Po wizycie nie wytrzymałam emocjonalnie i się rozpłakałam. Gorąco nie polecam.

Świetny specjalista - z konkretnym podejściem do pacjenta, szczery nie owija w bawełnę . Wiedzę ma przeogromną. Polecam naprawdę dobry specjalista

Wiedzę ma przeogromną. Polecam naprawdę dobry specjalista

Ja mam wrecz przeciwne odczucia co do tego lekarza po ogarnieciu papierkow poswieca sie pacjentowi odpowiedzial mi na kazde pytanie nawet te może głupie ale budzace we mnie obawe Naprawde dobry specjalista ja jestem bardzo zadowolona Moje leczenie juz troszeczkę trwa jestem pod stałą kontrolą laryngologa Doktor Maciej Palmąka jest naprawdę dobrze zorganizowany Aaa i chodze do niego na NFZ i raz bylam prywatnie wizyta jak dla mnie niczym sie nie różniła dał 100 % siebie

Naprawde dobry specjalista ja jestem bardzo zadowolona
Moje leczenie juz troszeczkę trwa jestem pod stałą kontrolą laryngologa
Doktor Maciej Palmąka jest naprawdę dobrze zorganizowany

Byłam wczoraj na wizycie u tego lekarza. Okropność.!!!!!!!!!!!! Jeszcze takiej wizyty nie miałam. Jest bardzo nieuprzejmy, każe siedzieć cicho, nie można się nic zapytać. Piszę skierowanie do szpitala i nie mogę się dowiedzieć się z jakiego powodu. Nic nie wyjaśnił, tylko podsunął paragon z kasy do zapłaty. Porażka. Omijać szerokim łukiem. Szkoda forsy i nerwów.

Szkoda forsy i nerwów.

Bardzo niekompetentna osoba, która chyba rozminęła się z powołaniem. Traktuje pacjenta jak zło konieczne. Po obejrzeniu mojego ucha stwierdził, że nie może nic poradzić bo mam świeży zakrzep w uchu (prawdopodobnie po wylewie do ucha). Bardzo nieuprzejmy, niekontaktowy. Nie potrafi postawić diagnozy ani wdrożenia leczenia. Omijać z daleka!