dr Maciej Pastucha

Chirurg plastyczny

witam 11 lat temu doktor robil u mnie lifting sutkow... efekt operacji trzyma sie do tej pory... pelnen profesjonalizm ze strony pana doktora... bardzo dziekuje ;P

Przychodzac do Kliniki dr Pastuchy powiedziałam tylko: Panie doktorze chciałabym mieć persi, proszę zrobić tak żeby moje piersi były nie za duże, nie za male , jak najbardziej naturalnie wygladajace. I tak się stało. Zdalam się całkowicie na wiedze pana doktora, na wybor implantow itd. Jestem niezmiernie wdzieczna i w sto procentach zadowolona. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam doktora, pielegniari i caly personel. Ania

BARDZO POLECAM, ŚWIETNY CHIRURG, MIALAM ROBIONA KOREKTE NOSA, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Szczecin"?

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin