Filtruj terminy

lekarz Fabian Urban

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Mialam operacje powiekszenia piersi u Dr Fabiana Urbana. Dr Urban zaproponowal implanty okragle, Ja sie uparlam na anatomiczne. Dr Urban po operacji przyznal mi racje, bo efekt jest fantastyczny. Z implantami anatomicznymi piersi wygladaja bardzo naturalnie, nikt by nie pomyslal, ze to implanty. Implanty Mentor High Profile 300 ml. Rozmiar wyjsciowy - male B, rezultat - male E. Operacja z umieszczeniem implantow anatomicznych jest trudniejsza niz z implantami okraglymi ...
Opinia dodana przez: Magdalena L
Szczecin Chirurg plastyczny dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

wizyta już od 100
Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Jak iść pod nóż to tylko do Pani doktor. Parę miesięcy temu robiłam u niej korektę asymetrii piersi w SCM clinic . Różnica była ogromna, Pani doktor po wyczerpującym wywiadzie ze mną zdecydowała, że najlepsze będzie wycięcie nadmiaru tkanki tuszowej. Tak się stało. Stosując się do zaleceń lekarki, po operacji w ekspresowym tempie doszłam do formy. Wcześniej trochę się bałam, ale teraz nie żałuję i zrobiłabym to raz jeszcze.
Opinia dodana przez: Kasia
Szczecin Chirurg plastyczny lek. med. Michał Piotrowiak

lek. med. Michał Piotrowiak

Mediklinika
Mickiewicza 55
Szczecin

Doświadczony chirurg i to z powołania, wspaniały, empatyczny człowiek. W październiku 2021 miałam wykonaną operację powiększania piersi- metoda pod mięsień. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Efekt wspaniały!! Blizny niewidoczne. Jestem mega zadowolona. Przed operacją konsultacja, z wyjaśnieniem wszystkich wątpliwości. Sposób bycia, podejście Doktora, sam zabieg i opieka Doktora po zabiegu- wspaniała. Co ważne, opieka i zaangażowanie Doktora nie kończą się wraz z operacją, w razie pytań czy wątpliwości zawsze jest dostępny ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. n. med. Piotr Prowans

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Takich lekarzy szukać ze świeczką!!! Jest bardzo kompetentny, spokojnie wszystko tłumaczy, i traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejny przypadek!!!

dr Maciej Pastucha

"Dobra" Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha
Dębowa 3
72-003 Szczecin

Przychodzac do Kliniki dr Pastuchy powiedziałam tylko: Panie doktorze chciałabym mieć persi, proszę zrobić tak żeby moje piersi były nie za duże, nie za male , jak najbardziej naturalnie wygladajace. I tak się stało. Zdalam się całkowicie na wiedze pana doktora, na wybor implantow itd. Jestem niezmiernie wdzieczna i w sto procentach zadowolona. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam doktora, pielegniari i caly personel. Ania
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Artur Śliwiński

AMC Art Medical Center Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Langiewicza 28/U1
70-263 Szczecin

Lekarz swietnie znajacy sie na swoim fachu,wzbudzajacy zaufanie,taktowny,opanowany,profesjonalista,ambitny.Jestem po dwoch zabiegach,(podciagniecie piesi i powiekszenie),Pan dr Sliwinski wykonal swoje zadanie perfekcyjnie,moje piersi sa poprostu piekne.Polecam tego wspanialego lekarza wszystkim.Szczesliwa pacjentka
Opinia dodana przez: Graf Danuta

dr n. med. Jaroslaw Tribull

Chirurgia Plastyczna
Berlin Kurfuerstendamm 69
Szczecin

Sympatyczny lekarz i kompetentny specjalista. Operowalam sie u niego w Berlinie pare razy (piers, nos, chirurgia intymna) i jestem bardzo zadowolona. Mimo duzej odleglosci (mieszkam daleko za granica) oplaca sie.
Opinia dodana przez: E-Milia

lekarz Michał Piotrowiak