Filtruj terminy

Chirurg plastyczny Szczecin dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Chirurg plastyczny Szczecin lek. med. Michał Piotrowiak

Mediklinika
Mickiewicza 55
Szczecin

Prawdziwy lekarz z powołania. Świetnie tłumaczy zawiły temat jakim jest rekonstrukcja piersi. Jest bardzo cierpliwy, poświęca wiele czasu na omówienie całego procesu operacyjnego łącznie ze sporządzeniem odręcznego zwymiarowanego rysunku. Rewelacja. Polecam.!
Opinia dodana przez: Irena

"Dobra" Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha
Dębowa 3
72-003 Szczecin

Przychodzac do Kliniki dr Pastuchy powiedziałam tylko: Panie doktorze chciałabym mieć persi, proszę zrobić tak żeby moje piersi były nie za duże, nie za male , jak najbardziej naturalnie wygladajace. I tak się stało. Zdalam się całkowicie na wiedze pana doktora, na wybor implantow itd. Jestem niezmiernie wdzieczna i w sto procentach zadowolona. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam doktora, pielegniari i caly personel. Ania
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Artur Śliwiński

AMC Art Medical Center Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Langiewicza 28/U1
70-263 Szczecin

Lekarz swietnie znajacy sie na swoim fachu,wzbudzajacy zaufanie,taktowny,opanowany,profesjonalista,ambitny.Jestem po dwoch zabiegach,(podciagniecie piesi i powiekszenie),Pan dr Sliwinski wykonal swoje zadanie perfekcyjnie,moje piersi sa poprostu piekne.Polecam tego wspanialego lekarza wszystkim.Szczesliwa pacjentka
Opinia dodana przez: Graf Danuta

Chirurgia Plastyczna
Berlin Kurfuerstendamm 69
Szczecin

Sympatyczny lekarz i kompetentny specjalista. Operowalam sie u niego w Berlinie pare razy (piers, nos, chirurgia intymna) i jestem bardzo zadowolona. Mimo duzej odleglosci (mieszkam daleko za granica) oplaca sie.
Opinia dodana przez: E-Milia

dr hab. n. med. Piotr Prowans

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Takich lekarzy szukać ze świeczką!!! Jest bardzo kompetentny, spokojnie wszystko tłumaczy, i traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejny przypadek!!!

lekarz Andrzej Dmytrzak

Aesthetic Dent Szczecin Marcin Tutak