lekarz Stanisław Paradowski

Chirurg dziecięcy

Najlepszy specjalista , leczył mnie jak byłam dzieckiem, teraz moje dzieci i męża. Godny zaufania, rzeczowy i ciepły człowiek.

Bardzo dobry specjalista chirurgi wzięciem, co tu więcej mówić, mistrz w swoim fachu. Cieszę się, że miałam kiedyś możliwość przebywać na oddziale prowadzonym przez niego.

Pan doktor uratował mi życie w 1987r..Mialam wtedy 12 lat i peknieta nerke. Był poranek Wielkanocny właśnie wybudzil mnie po 3 godzinnej operacji. A ja nadal zylam i. do dziś dnia żyje z jedną nerka. Mam teraz 44 lata i dorosłego syna. Zawsze wdzięczna pacjentka z Debna

Znam Pana Doktora od 98 roku. To naprawdę świetny chirurg; ma pewną rękę i z zimną krwią reaguje na trudne sytuacje. Oby los pozwolił mu jak najdłużej operować.