Chirurg Dziecięcy Szczecin

dr n. med. Marek Rybkiewicz

ulica Tyniecka 41
71-019 Szczecin

Rewelacyjny człowiek o wielkim sercu i świetny specjalista z niesamowitym podejściem do dzieci!!!!!!! Nic dodać, nic ująć!!
Z czystym sumieniem polecam!!
Opinia dodana przez: Kasia

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

lekarz Tadeusz Sokala

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

ulica Listopadowa 19
71-204 Szczecin

Z córką trafiłyśmy do doktora na dyżur ambulatoryjny w szpitalu. Wywiad przeprowadził z córką, dając się jej swobodnie wypowiedzieć, przyjął moje zaobserwane zmiany co do skręconego stawu, badanie stopy i stawu trafione w punkt bez zdjęcia, co było widać po sposobie kontroli tkanek objętych urazem, potem szybkie skierowanie na RTG, odczytanie obrazu i założenie szyny gipsowej. Krótki rzeczowy komentarz doktora co do kontroli, opieki w domu, zakupu kul. Przede wszystkim ...

dr n. med. Hanna Chojnacka

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Bardzo uprzejma ,dokladna w tlumaczeniu schorzenia,usmiechnieta niezaleznie od zmeczenia.To jest wielka rzadkosc i szczescie spotkac takiego lekarza.Szczerze polecam!!!!

lekarz Renata Paliga

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Super lekarz pod każdym względem. Obecnie przyjmuje pacjentów tylko komercyjnie w Domu Lekarskim w Szczecinie. Trzeba zapłacić 160 zł za wizytę, ale warto. Z całego serce polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Andrzej Sokala

Szczecin

Mój synek (1,5 roku) miał operację przepukliny - jeszcze w szpitalu na Wojciecha. Byliśmy bardzo przestraszeni (przepuklina uwięzła, należało szybko przeprowadzić zabieg). Zachowanie tego lekarza było skandaliczne: krzyczał na nas jako rodziców opiekujących się maluchem po narkozie, groził, był cyniczny i złośliwy. Na zwrócenie mu uwagi wykrzyczał że on może wszystko bo jest tu ordynatorem (a był chyba zastępcą).

Poskarżyliśmy się na niego jego szefowi (zainteresowaniu wiedza komu), odparł ...

lekarz Stanisław Paradowski

Medicus

Szczecin

Pan doktor uratował mi życie w 1987r..Mialam wtedy 12 lat i peknieta nerke. Był poranek Wielkanocny właśnie wybudzil mnie po 3 godzinnej operacji. A ja nadal zylam i. do dziś dnia żyje z jedną nerka. Mam teraz 44 lata i dorosłego syna. Zawsze wdzięczna pacjentka z Debna
Opinia dodana przez: Anira

lekarz Norbert Kacperski

Gorlicka 5
71-042 Szczecin

Profesjonalne podejście do pacjeta. Cierpliwie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Potrafi uspokoic rodzica gdy chodzi o zabieg dziecka.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Elżbieta Gawrych

Jagiellońska 34a lok. 2
70-382 Szczecin

pani doktor o wielkim i czułym sercu mialam okazje sie przekonac od niemowlaka mnie leczyla i bardzo pomogla gdyby nie ona nie wygladala bym dzisaj tak jak wygladam bardzo jej z calego serca dziekuje tego nie da sie wyrazc slowami chciala bym jej osobiscie podziekwac ale niestety nie mam namiaru do pani doktor
Opinia dodana przez: magdalena jedrzejewska

Chirurdzy dziecięcy w Szczecinie