dr n. med. Maciej Świat

Neurolog

Bardzo dobry lekarz,empatyczny,wszystko tlumaczy,pomaga zrozumieć,polecam każdemu kto szuka dobrej i trafnej diagnozy :)

Ten lekarz usuwa negatywne opinie w innym serwisie znanylekarz. Brak zainteresowania pacjentem, brak kompetencji - nawet nie odniósł się do wyników badań, tylko pieniądze za wizyte się liczą dla niego.

Od wielu lat zmagam się z chorobą przewlekłą, byłam pod opieką innych neurologów i dopiero Pan doktor dał mi poczucie bezpieczeństwa, że dobrana forma terapii ma sens. Nie zgadzam się z opinią, że bada na szybko, bez zaangażowania i empatii. Naprawdę z całego serca polecam tego lekarza swoim znajomym jak i wszystkim osobą poszukującym dobrego neurologa. Ps. Jak już pisałam trafiłam do Pana doktora mając za sobą leczenie u innych neurologów,.ale on nigdy na głos nie podważył on autorytetu innych lekarzy tylko taktownie wytłumaczył dlaczego ma pomysł zmiany koncepcji leczenia. ...

Ps. Jak już pisałam trafiłam do Pana doktora mając za sobą leczenie u innych neurologów,.ale on nigdy na głos nie podważył on autorytetu innych lekarzy tylko taktownie wytłumaczył dlaczego ma pomysł zmiany koncepcji leczenia. Skupił się na swoim zadaniu a przy tym wszystkim jest niezwykle cierpliwy i życzliwy.

Nie polecam!!! Nie wyleczył mojego ojca, inny lekarz jak zobaczył jak mój ojciec był leczony przez Pana doktora to chwycił się za głowę! Nie wykrył poważnej choroby neurologicznej pomimo zrobionych dokładnych zdjęć i zgromadzonych wszystkich badań. Inny doktor bardzo szybko zdiagnozował ojca i to tylko po rezonansie magnetycznym! Jeszcze raz NIE POLECAM!!!

Lekarz na pierwszej wizycie nie obejrzał wszystkich badań które do tej pory miałem wykonane, mimo iż miał je na biurku. Nie wysłuchał mnie, z czego wg mnie mogą pochodzić objawy, jakie mam dolegliwości, na koniec wypisał drogi lek i wysłał do domu. Wizyta droga, opóźniona o ponad godzinę. Nie polecam

Może lekarz inaczej traktuje pacjentów prywatnych, ale niestety pacjenci w szpitalu w Rybniku traktowani są jak katalog punktów przyznawanych z NFZ. Godziny urzędowania - tylko na papierze. W godzinach przyjmowania pacjentów prywatne rozmowy z przedstawicielami koncernów medycznych...

Pan Doktor jeżeli nie potrafi zdiagnozować choroby, zostawia pacjenta bez pomocy. W trudnych przypadkach nie polecam tego "specjalisty".

Bardzo ważna dla mnie wizyta ( bardzo niepokojące objawy), opóźniła się o godzinę i trwała niecałe 15 minut. Lekarz, popukał w kolanko, wysłuchał objawów, stwierdził, że rzeczywiście część objawów jest neurologiczna ( dobrze wiem, dlatego przychodzę do neurologa), wypisał tabletki, skasował 120zl i kazał przyjść za miesiąc.... I dalej tkwię w tym samym punkcie - nie wiem, co mi jest i nie mam zleconych żadnych badań. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

Na początku chciałbym się odnieść do wypowiedzi: "Tragedia...... itd.". To chyba kiepski sposób na walkę z konkurencją. Kto raz rozmawiał z tym lekarzem nie może o nim złego zdania powiedzieć. Pan doktor Maciej Świat przyjął nas bezpłatnie w gabinecie szpitalnym nie oglądając się na łapówkę! I załatwił leczenie chociaż nie musiał. Nawet gdyby (w co wątpię) popełnił kiedykolwiek błąd i tak będę wierzył, że robi co w jego mocy. Niezwykły człowiek. Wielkie wyrazy uznania!

Lekarz niezwykle uprzejmy, taktowny, odnoszący się z wielkim szacunkiem do pacjenta. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.