dr n. med. Maciej Wojtacha

Neurochirurg

Bardzo dobry lekarz-neurochirurg, miły w kontaktach z pacjentami, wyrozumiały, choć stanowczy. Ma "złote ręce".

Takich lekarzy doktor Wojtacha mamy jak na lekarstwo. Pracę traktuje jako pasję życia.Ogromna wiedza i doświadczenie. A proszę mi wierzyć, wiem co piszę: dba o moje zdrowie już przeszło 20 lat!Pozostaje mi tylko życzyć mu DUUUŻO ZDROWIA (dziś jego imieniny).

Takich lekarzy doktor Wojtacha mamy jak na lekarstwo.
Pracę traktuje jako pasję życia.Ogromna wiedza i doświadczenie.

Pan Doktor jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem w swojej specjalizacji ale przede wszystkim człowiekiem. Mimo natłoku zajęć znajduje czas dla pacjentów, zleca wymagane badania, rozmawia i wyjaśnia. Jeśli zabieg lub operacja jest wskazana przeprowadza ją jak najszybciej i jak najmniej inwazyjną metodą by ulżyć pacjentowi. Dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonemu zabiegowi stabilizacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym odzyskałam częściowo utraconą sprawność. Polecam Pana Doktora całym sercem.

Zdecydowanie super lekarz znam go i leczę się od 1993r nie miałem nigdy żadnego problemu jest bardzo dobry w swojej dziedzinie nie zarozumiały uczynny przystępny zawsze ma czas na odpowiedź na trudne pytania .Więcej takich lekarzy

Będąc w bardzo ciężkim stanie (prawie agonalnym), zostałem przywieziony do Kliniki Neurochirurgii CSK Katowice-Ligota. Dr M. Wojtacha szybko i bardzo precyzyjnie zdiagnozował stan i podjął się w trybie pilnym operacji mózgu, którą musiał z przyczyn obiektywnych za kilka dni powtórzyć. Traktował mnie bardzo życzliwie, informując mnie i rodzinę o wszystkim. Dzisiaj po upływie ponad 5 lat jestem nadal prawie w pełni sprawny. Dla mnie jeden z najlepszych neurochirurgów w Polsce.

dobry fachowiec leczył mnie miałem problemy z kręgosłupem ale jestem już zdrowy dzięki mu za to

właściwy człowiek tylko warunki nie są godne jego pracy.

właściwy człowiek tylko warunki nie są godne jego pracy.

Lepszy od innych niedouczonych lekarzy,ale gdy jest poważny problem zdrowotny to i najlepszy lekarz nie da rady pomóc.

W panstwowym gabinecie niestety nie leczy!Mialem do czynienia ,robi co ma zrobic i tyle go widac zadnego zainteresowania pacjentem !

jestem po operacji ,operowal mnie Pan dr.wojtacha jest wszystko ok polecam Pana doktora wszystkim ktorzy potrzebuja pomocy,jest najlepszym fachowcem