lek. dent. Magdalena Jagielska

To moja ulubiona Pani Doktor .Leczymy się u Niej całą rodziną,poleciłem wielu znajomym i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.Pani Doktor jest uprzejmą,miłą osobą,bardzo dobrym stomatologiem.Dzięki Niej przełamałem swój strach przed dentystą i wreszcie od 6 lat nie mam problemów z zębami.Ma rewelacyjne podejście do dzieci,pokłady cierpliwości i uśmiechu.W porównaniu z innymi gabinetami,ceny są bardzo przystępne.Polecam z całą odpowiedzialnością.

Bardzo polecam!Od kiedy zacząłem leczyć zęby u pani Jagielskiej,wreszcie mam spokój z zębami,wszystkie wypełnienia się trzymają.Wcześniej ciągle leczyłem zęby i ciągle coś wypadało.Bardzo miły i dobry lekarz.Szczerze polecam!

Leczę zęby u Pani Doktor od lat,nigdy się nie zawiodłam.Zawsze miła ,uśmiechnięta,zawsze gotowa pomóc,nawet w nocy.Dentysta godny polecenia,nie tylko dobry lekarz,ale też wspaniały człowiek.

Pani Stomatolog, leczy mnie od lat. Nigdy się nie zawiodłem. Bardzo dobra specjalistka, uprzejma i kompetentna.Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Opatów"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUMED"
Śląska 22
42-217 Częstochowa

lek. dent.
Iwona Żuławińska

Stomatolog dziecięcy
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa