Na początku Pani Magda się mnie przestraszyła, gdyż byłem zamknięty i izolowałem się. Pomimo tego próbowała mnie otworzyć i zrozumieć mój problem. Wymagało to wielu spotkań, podczas których Pani Magda wykazała się dociekliwością oraz zaparciem. Gdy w końcu się otworzyłem okazało się, że tam nikogo nie ma. Wspólnie przepracowaliśmy naszą relację oraz naprawiliśmy wyrządzone wcześniej szkody. Wychodząc od Pani Magdy czułem się lepszym człowiekiem. Polecam gorąco wszystkim tym, którzy borykają się nacodzień z bezsennością i czują zbyt duży nacisk opinii publicznej.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Poznań"?

Ewa Gordziej-Niewczyk

Psycholog dziecięcy