dr n. med. Magdalena Kościsz

Alergolog, Pediatra

Wspaniała Pani Doktor! Najlepszy pediatra i alergolog w Nowym Sączu! Sympatyczna, rzeczową, z ogromną kulturą osobistą, nie spieszy się w czasie wizyty i bada dziecko bardzo dokładnie. Dzieci Ją uwielbiają, ma do dzieci niesamowite podejście, co ogromnie redukuje ich stres. To jedyny pediatra w Nowym Sączu z DOKTORATEM, a to świadczy o jej ogromnej wiedzy. Przez wiele lat pracowała w Klinice Alergologii Dziecięcej w Poznaniu, o czym dowiedziałam się od przyjaciółki. Zresztą cały czas bierze udział w naukowych konferencjach. Z tego co wiem nawet za granicą prezentowała swoje prace naukowe. Mojego synka wyleczyła w domu z ciężkiego zapalenia płuc, a dwóch innych lekarzy nie rozpoznała choroby i kierowali nas do szpitala. A w szpitalu jak jest każdy wie. Szczerze polecam Doktor Kościsz! I bardzo Jej dziękuje za pomoc mojemu Kubusiowi!

Brak dodatkowych informacji w ankiecie do wypełnienia o lekarzu. Jedynym mankamentem jest to, że umawia kilka osób na tę samą godzinę, dodatkowo dopiero od jakiegoś czasu jest dostępna w pełnym wymiarze. DAWNIEJ CZĘSTE WYJAZDY POWODOWAŁY,ŻE KIEDY NAPRAWDĘ BYŁA POTRZEBNA TO JEJ NIE BYŁO. Skoro się podejmuje takiego zawodu, za tak dobre pieniążki to niestety trzeba być dostępnym dla pacjenta, a w razie wyjazdu, bo normalne że każdy potrzebuje odpocząć lub wypadnie mu coś pilnego, przekazać pacjentów pod opiekę innego, równie kompetentnego lekarza, na czs nieobecności.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Nowy Sącz"?

Remedium
33-300 Nowy Sącz