lek. med. Magdalena Kręgiellek. med. Magdalena Kręgiel - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Kręgiel

Dermatolog

Specjalista dermatologii i wenerologii, Starszy asystent Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej UM w Łodzi w Szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 9 lat.

Pani doktor godna zaufania i polecenia. Jest bardzo uprzejma. Po wielu latach problemu z trądzikiem pomogła mi go wyleczyć. Wszystko dokladnie tłumaczy i wyjaśnia. Poświęca pacjentowi tyle czasu i ile jest potrzeba (bez pośpiechu). Wrazie nagłych problemów w trakcie leczenia (pomiędzy wizytami) bardzo dobry kontakt telefoniczny. Z całego serca polecam!

Super Pani Doktor moja córeczka miała AZS przez półtora roku leczenie nie dawało żadnych zadawlajacych efektów w końcu trafiliśmy w ręce Pani Doktor po miesiącu stosowania się do zaleceń nie było śladu po AZS polecam