lekarz Magdalena Król

Laryngolog

Byłam na wakacjach w okolicy i potrzebowałam pilnej pomocy dla dziecka Pani doktor nie odmówiła i bardzo nam pomogła ,dała odpowiednie leczenie i naciełą ropnia przewodu słuchowego i syn po kilku godzinach poczuł się lepiej.Bardzo polecam Panią doktor.

Lekarz z powołania, chce pomóc, wyleczyć a nie ,,robi na akord" bardzo polecam. Pani doktor bardzo skrupulatna i dokładna sprawdza wszystkie możliwe rozwiązania.

Pani doktor moze i jest nieuchwytna...ale probuje sie do skutku...My jestesmy zadowoleni...wziela nam dziecko na oddzial zrobila badania i wiemy na czym stoimy...polecam tego lekarza.

Próbowałam się skontaktować z tą Panią przez kilka dni i nic. Ona w ogóle nie odbiera telefonu. Myślałam, że może jest na urlopie,chociaż w takiej sytuacji zamieszcza się jakąś informację, ale dowiedziałam się, że takie zachowanie u tej Pani to standard. Jestem bardzo rozczarowana, bo liczyłam na fachową opiekę. Finalnie musiałam wybrać innego lekarza.

Bardzo chciałem podziękować Pani doktor za pomoc .Zbadała mnie dokładnie ,zrobiła badania i wykryła u mnie raka.Skierowała mnie do Kliniki a tam zaczął się mój horror .Kilka razy musiałem prosić o intrwencję i pomoc Pani doktor.Pomogła mi bardzo i za to jej dziękuję.Najważniejsze jest to ze nie brała ode mnie pieniędzy co się dzisiaj rzadko spotyka.Bardzo bardzo dziękuję

Nie ma znaczenia czy idzie się prywatnie czy na fundusz.Musi być chora lub zmęczona jeżeli odmówi przyjęcia.Długi termin oczekiwania na wizytę ponieważ każdy chce się leczyć u tej Pani doktor

bardzo miła i grzeczna.Chociaz było bardzo póżno nie odmówila przyjecia.Wreszcie ktos porządnie mnie zbadał i poświecil wystarczajaco dużo czasu.Bardzo polecam

Bardzo chciałam Pani podziękowac za przyjecie.Chociaz było póżno nie odmówiła mi Pani.Moje dziecko pierwszy raz nie płakało i nie było zestresowane badaniem. Super podejście.

Podzielam pozytywne opinie o Pani Doktor. Bardzo sympatyczna i otwarta osoba, szybko i rzeczowo wyjaśniła wszystko, o co pytałam, udzieliła dodatkowych wskazówek i rad. Nadmienić należy, iż zostałam przyjęta późnym wieczorem, będąc jedynie przejazdem w Nowym Targu na feriach zimowych. Jestem 100% usatysfakcjonowana wizytą. Dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam Panią Doktor :o)

kochana pani doktor mało jest takich nawet prywatnych bardzo nam pomogła polecam