Magdalena Łopuszyńska

Dermatolog

Wreszcie wyszłam na plażę bez chustki pareo i innego zakrywacza. Wystarczyło mi 5 zabiegów VENUS LEGACY żeby pozbyć się cellulitu i napiąć skórę na udach i pośladkach. Zabieg robiłam w gabinecie Bella w Warszawie przy ulicy pięknej 20 ,jestem zachwycona. Wreszcie coś zadziałało.

Profesjonalna obsługa, która zajmuje się klientem indywidualnie. Nie trzeba długo czekać na obsługę jest ona bardzo miła daje wiele rad po zabiegach. Duża satysfakcja po każdym zabiegu. Odwiedziłam salon już parę razy i na pewno zrobię to znowu.

Dziękuję pani dr Łopuszyńskiej za przygotowanie mnie do ślubu . Dzięki temu co zrobiła czułam się jak księżniczka w tym najważniejszym dla mnie dniu. Polecam wszystkim.

Pani Ania robiąca zabieg kosmetyczny przemiła, czas spędzony na mikrodermabrazji był oczywiście przyjemny jak sam zabieg. Póki co to była pierwsza wizyta i nie ostatnia

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny