lek. dent. Magdalena Mackiewicz

Należę do osób, które panicznie boją się wizyt u stomatologa. Jednak po odwiedzeniu Pani Magdaleny zmieniłam zdanie i mój strach się zmniejszył. Bardzo miła i sympatyczna osoba, a przy tym bardzo kompetentna pomimo młodego wieku. Przez cały czas trwania zabiegu informuje o tym co się dzieję i pyta czy nie boli. Normalnie aż chce się wracać. Dobrze wydane pieniądze :) polecam Panią Magdalenę.

Korzystam z usług dentystycznych pani doktor już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Bardzo miła i kompetentna osoba. Wizyta u dentysty może jednak nie być trudnym przeżyciem, dzięki pani Magdzie.

Kiedy już myślałem, że trafiłem na stomatologa, który niemal spełnia moje oczekiwania, trafiła mi się awaria zęba i ratowała mnie Pani Magdalena. Wtedy przekonałem się, że jednak może być jeszcze lepiej. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią stomatolog. Zabiegi przeprowadzane są w miłej atmosferze i cały czas w kontakcie z pacjentem. W mojej opinii usługi wykonywane są z naciskiem na jakość, a nie czas! jarut

W mojej opinii usługi wykonywane są z naciskiem na jakość, a nie czas!
jarut

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kościan"?

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Młyńska 5