lekarz Magdalena Muchacka

Internista

Bardzo dobry lekarz. Zawsze ma czas dla pacjenta, jest uśmiechnięta i miła. Potrafi podnieść chorego na duchu. Doradzi i podpowie różne rozwiązania.

bardzo dobra Pani doktor która zna się na swojej pracy potrafi wysłuchać i podjąć bardzo trafną diagnozę jest bardzo wyrozumiała więcej takich lekarzy

Bardzo dobry lekarz. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Stawia dobrą diagnozę. Jest bardzo miłą Panią Doktor - lekarzem O WIELKIM SERCU.

Bardzo dobry lekarz. Żeby wszyscy tacy byli. POLECAM SERDECZNIE I UCZCIWIE. Zawsze wysłucha i zleci badania, postawi trafną diagnozę.

Poni doktor o wielkim sercu. Wspaniały specjalista.Oby takich lekarzy było więcej. Szkoda tylko, że tak trudno do niej sie dostać. Potrafi postawić dobrą diagnozę. W ogólnej punktacji powinna mieć 6. tak trzymać Pani Doktor.

Bardzo dobry lekarz i zarazem wspaniały człowiek. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Do problemu podchodzi kompleksowo. Uprzejma, miła i sympatyczna pani doktor. Szkoda, że wszyscy nie są tacy jak ona. POLECAM !!!!!

Pani doktor jest bardzo miła i potrafi rozmawiać ze starszą osobą, która nie zawsze potrafi przekazać swoje dolegliwości. Zadaje wiele pytań i szuka przyczyny dolegliwości. Bardzo dokładna i znająca się na rzeczy. W razie wątpliwości zleca badania dodatkowe. Wszystko dokładnie i szczegółowa omawia. Godna zaufania i polecenia innym. SUPER LEKARZ !!!!!

SUPER LEKARZ !!!!!

Jedyny taki lekarz, dla którego czas wizyty nie ma znaczenia, wysłucha, zrobi wywiad taki, jaki powinien zrobić każdy lekarz. Wytłumaczy chorobę i metodę leczenia, POLECAM W 100% !!! Inni lekarze powinni brać przykład od tej Pani !

Uprzejma miła Pani doktor o wysokiej znajomości sztuki lekarskiej

Uprzejma miła Pani doktor o wysokiej znajomości sztuki lekarskiej

Pani doktor Muchacka jest bardzo konkretnym, rzeczowym i bardzo cierpliwym lekarzem. Patrzy na pacjenta kompleksowo, łączy wiele faktow.Tłumaczy wyjasnia a takze doradza w wielu sprawach rodzinnych pacjenta. Zdecydowanie polecam!!! mam nadzieję, że będzie długo pracowała w tej przychodni i nie zabiorą nam JEJ do innego, większego miasta.

Wciąż poszukujesz "Internista Malbork"?

ul. Morenowe Wzgórze 22/16
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Pomorska
al. Armii Krajowej 105/106

Iwona Woźny

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pielęgniarstwa Środowiskowo-Rodzinnego i Promocji Zdrowia "AGMED"
aleja Wojska Polskiego 52

aleja Wojska Polskiego 52