dr n. med. Magdalena Niżańska

Stomatolog dziecięcy

Polecamy panią Doktor, świetne podejście do dzieci :) To był klucz do sukcesu! Pozdrawiamy i do zobaczenia na wizytach kontrolnych :)

BYłam porposzona o opinie od pani doktor Magdaleny NIżańskiej. Podejsice do dzieci zdecydowanie na piec gwiazdek, spokojna rozmowa, duzo informacji. Polecamy.

Zostałam poproszona o opinię na temat pani doktor Niżańskiej. Więc z orzyjemnością to robię :) Jestem bardzo zadowolona z mojego usmiechu :) Leczenie trwało mniej wiecej 2,5 roku. Oczywiscie oba łuki. W Eurodent pracuja bardzo uczynni ludzie. Wiec moge ich polecic z czystym sumieniem. REWELACJA :))) Asia.

Asia.

Miałam od samego poczatku bardzo wysokie zaufanie do pani Magdaleny Nizańskiej. Od samego poczatku mialam poczucie ze jestem w dobrych rekach i potwierdzilo to sie teraz bo moj pikeny usmiech dodał mi nie tylko blasku ale przede wszystkim pewnosci siebie :) Luiza.

Luiza.

dziekuje za cierpliwosci i miliony pytan xD z pelnym odpowiedzialnoscia to najlepsza ortodontka w rzeszowie. Mam sliczny usmiech!

NIgdy nie zmienie dentysty!!! przemiła i wspaniala!!! bardzo wam polecam panią Madzie która jest moim lekarzem już od kilku lat. Nie zawiodlam sie na niej nigdy.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w państwa gabinecie. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci :) Mój syn panią uwielbia! Bardzo polecam!!!

Pani Madzia ma świetne podejście do dzieci i tak uroczą osobowość że nie wyobrażam sobie leczenie mojego dziecka u kogoś innego :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki pani doktor i czekamy tylko na piękny uśmiech naszej pociechy :)))

Zostałam poproszona przez panią doktor Magdalenę Niżańską o opinię na temat leczenie ortodontycznego mojej córki. Przede wszystkim bardzo się cieszę że trafiłam z córką pod jej opiekę. To bardzo miła pani i ma świetnie wyposażony gabinet. Zawsze służyła nam dobrą radą i tłumaczyła przebieg leczenia. Służyła pomocą także w awaryjnych sytuacjach. Uśmiech mojej córki jest piękny i to zasługa naszej pani doktor. Zdecydowanie polecam wszystkim!!!

Do Eurodentu poszedłem w ciemno.Jestem bardzo zadowolony że tam trafiłem.Bardzo miła,delikatna,uprzejma i przede wszystkim znająca się na swoim fachu Pani Doktor.Koszt wizyty wpisałem 130zł tylko dlatego że jest wymagane do uzupełnienia to pole.Podczas wizyty płaci się za to co w danym dniu będzie robione np.plombowanie.Polecam.