Nie ma chyba w okolicy Częstochowy i w Częstochowie lepszego lekarza. Szybki, fachowo wykonany zabieg usunięcia ósemek. Pan Maciej wszystko tłumaczy,stosuje znieczulenie komputerowe dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Cenowo wcale nie gorzej a nawet lepiej niż np . w Częstochowie, przy znacznie lepiej wykonanym zabiegu! Przyjmie przypadki wymagające interwencji, mimo tego że nie ma tak naprawdę wolnych terminów na wiele miesięcy do przodu. Nie wykonywałam innych zabiegów ale np ekstrakcje ósemek polecam wszystkim!!!!

Nie wykonywałam innych zabiegów ale np ekstrakcje ósemek polecam wszystkim!!!!

Pan Maciej Otwinowski , profesjonalny i zdolny stomatolog . Godny polecenia. Gabinet na bardzo wysokim poziomie.

Pan Maciej Otwinowski , profesjonalny i zdolny stomatolog . Godny polecenia.
Gabinet na bardzo wysokim poziomie.

Rewelacja!!! W Kłobucku w Częstochowie i okolicy są poza konkurencją. Profesjonalnie, bezboleśnie, miło i sympatycznie. Polecam szczególnie dla dzieci. :-)

Leczę sie u Maćka i Magdy chyba od poczatku istnienia gabinetu jako ze juz nie mieszkam w Kłobucku dojeżdzam z calkiem daleka i caly czas mi sie to opłaca. Prosze sprawdźcie w innych, nawet dużych(czy bardzo dużych) miastach dentystów i przy takich cenach czesto nie dostaniecie tak fachowej obslugi i materiałów najwyzszej klasy. Jeśli chodzi o komfort. Przede wszystkim jest bezboleśnie i wiem, że będzie zrobine wszystko, co na chwile obecną moze być zrobione dla moich zębów. Pozniej to procentuje i tak naprawde, realnie mniej wydaje się na lekarza. Podoba mi się ze mogę leżeć na fotelu jest to fantasytyczne pozwala się zrelaksować :)

Jestem pacjenką Państwa Otwinowskich od 5 lat i nie planuję zmiany. Od tego czasu opiekują się całą moją rodziną a ja wiem przynajmniej za co płacę. Gdy dzieje się coś nagłego wiem że nie zostanę na lodzie. Oferują mi i mojej rodzinie opiekę na najwyższym poziomie. Chodząc na NFZ na pewno liczba moich zębów byłaby mniejsza. Ci ludzie większość weekendów spędzają na szkoleniach!Ja jestem super zadowolona. I chyba nie tylko ja bo od lat zapisując się na wizytę czekam dwa miesiące. Widocznie większość jest odmiennego zdania niż autor poprzedniego komentarza.:-)

Ja natomiast zapytam- kto inny w Kłobucku czy w okolicy zapewniłby tak kompleksowe leczenie? Zgłosiłam się do gabinetu w celu wykonania "remontu generalnego". Najpierw oboje(pan Maciek i pani Magda) leczyli mi zęby kanałowo, wypełniali ubytki. Potem pani Magda wyrównała mi zęby aparatem- nigdy wcześniej nie przypuszczałam,że ja będę kiedyś jeszcze chwaliła się prostymi zębami! A na koniec pan Maciek wkręcił mi 2 implanty w miejsca brakujących zębów. I teraz nareszcie zęby nie są powodem moich kompleksów a stały się mocną stroną:-) Fakt- kosztowało mnie to mnóstwo czasu, pieniędzy i wyrzeczeń, ale nie żałowałam nawet przez chwilę. Jestem zachwycona i gorąco polecam!

bardzo dobry lekarz jest on specjalistą i posiada certyfikaty oraz jest on chirurgiem zakłada m.i.n implanty.

Bardzo mila Pani doktor z super podejsciem do dzieci,niestety dosc droga,tlumaczy swoj cennik faktem iz nie kazdy podejmuje sie leczenia u malych dzieci 3-4 letnich,zaleczenie mleczaka 70zl-90zl troche za duzo!!!!Jesli chodzi o doroslych Maz Pani Magdy Maciej Otwinowski rowniez stomatolog w tym samym gabinecie skasowal mnie 170zl za zaleczenie zeba a za wyrwanie 80zl no troche za drogo.Gabinet wyposazony w dobry sprzet ale przy takim cenniku wielu wymieknie i przejdzie na NFZ!!!!!!

Ogółem bardzo dobrzy stomatolodzy, ale cena usług zwala z nóg, jak na razie dużo pacjentów, ale wkrótce będzie mniej, zdecydowanie za drogo, polecam przede wszystkim za kompleksowe leczenie i fachowe podejście do dzieci

polecam!! fachwe podejscie do pacjenta ,bardzo dobry sprzet no i nic nie boli:)

polecam!! fachwe podejscie do pacjenta ,bardzo dobry sprzet no i nic nie boli:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kłobuck"?

Orzeszkowej 31

Prywatny Gabinet Lekarski