lek. med. Magdalena Paechlek. med. Magdalena Paech - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Paech

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem. Leczę
dorosłych i dzieci które zapraszam szczególnie
serdecznie. Przed zarejestrowaniem dziecka poniżej lat 4 ...

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem. Leczę
dorosłych i dzieci które zapraszam szczególnie
serdecznie. Przed zarejestrowaniem dziecka poniżej lat 4 koniecznie proszę o kontakt telefoniczny nr 606 995 097

Zawsze poświęca sporo czasu pacjentowi i dokładnie wyjaśnia co się dzieje. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Pani doktor świetnie dobrała mi okulary i wyjaśniła na co zwrócić uwagę przy mojej wadzie wzroku z uwagi na dziedziczność chorób w rodzinie. Bardzo sympatyczna, poświęca dużo czasu. Bada bardzo dokładnie. Z czystym sercem polecam!

kompetentna , bardzo staranna Pani Doktor zainteresowana pacjentem , uprzejma i spokojna. Jestem osobą starszą a ona przystępnie wyjaśniła mi na czym polega moja choroba.Naprawdę godna polecenia

kompetentna , bardzo staranna Pani Doktor
zainteresowana pacjentem , uprzejma i spokojna.

Bardzo kompetentna i miła pani doktor.Rzeczowo i z pełnym profesjonalizmem wyjaśniła mi naturę mojej choroby.

Pani doktor podczas wizyty nie była za miła, ale mimo to bardzo dobrze dobrała okulary do wady wzroku.

bardzo sympatyczna Pani Doktor takiego okulisy w Szamoty potrzebuja szkoda ze takie dlugie kolejki sa do Pani Doktor polecam

bardzo mila pani doktor polecam szkoda ze ze wczesniej nie poszlam naprawde polecam ta Pania okuliste

Polecam panią doktor właśnie jestem po wizycie,bardzo uprzejma powie co i jak nie goni człowieka>

Miła pani doktor,syn był przedtem prowadzony przez bardzo kiepskiego lekarza a ona pokazała co trzeba robic, zapisała dobre okulary i jeszcze kazała przyjśc z zasłnką na okulary żeby pokazac jak dobrze dziecko zasłaniac.Nie było terminów na kontrole o ona zapisała nas dodatkowo.Już jest poprawa.Też byłam w Słupcy w amice i na kase chorych.Tak sobie myślę że ten poprzedni wpis to wpisał ktoś albo złośliwy albo jakaś konkurencja.Bo w poczekali tę panią bardzo chwalili.

Bardzo kompetentna i miła pani doktor. Polecam!

Bardzo kompetentna i miła pani doktor. Polecam!