lek. dent. Magdalena Piwowarczyk-Józefów

3,7

Pani dr może i jest dobrym lekarzem ale jej podejście do pacjenta pozostawia wg mojej opinii wiele do życzenia.Jakiś czas temu miałam ekstrakcję zęba. Ekstrakcja jak ekstrakcja, nic przyjemnego, jednak po usunięciu wystąpiło powikłanie poekstrakcyjne, które o zgrozo trwało 3 tygodnie. Po 7 dniach zgłosiłam się do Pani dr z bólem, założyła jakiś opatrunek, który nic ale to nic nie dał i pozostawiła mnie z bólem samej sobie. Dopiero leczenie u kolejnego stomatologa przyniosło rezultaty. Lekarz wyłyżeczkował ranę założył opatrunek z tabletek i po pierwszej wizycie już poczułam ulgę a po drugie i trzeciej przestało w końcu boleć. Nadmieniam, że wszystkie wizyty u kolejnego stomatologa były na NFZ.

REWELACJA !!! Po prostu rewelacja. Polecam całym sercem. Kompetentna, delikatna, wspaniały i nieoceniony specjalista.

Pani Magda jest świetnym fachowcem. Zawsze miła, bardzo kompetentna, spokojnie wytłumaczy. Polecam w 100%