lekarz Magdalena Wiosna

Ortodonta

3,4
3,6
3,1

Polecam serdecznie Panią Magdalenę Wiosnę. Inni lekarze powiedzieli mi, że będę zmuszony wyrwać zęba (kła) przed założeniem aparatu, natomiast Pani Wiosna, powiedziała, że jeżeli nie chcę go wyrywać, będę musiał nosić aparat troszeczkę dłużej, a ząb powoli wejdzie na miejsce (Tak się stało). Dodatkowo Pani Wiosna, robi wszystko dokładnie, a w razie jakiegoś uszkodzenia aparatu, czy bólu zęba, można uzgodnić wizytę szybciej. Miła, sympatyczna i pełna humoru. Potrafi porozmawiać oraz dopytuje dokładnie, czy aparat nie przeszkadza oraz czy przypadkiem go nie poprawić. Jeszcze raz polecam!

nie polecam!!! chodzilam do doktor bardzo dlugo z powazna wada zgryzu, obiecala calkowite wyleczene. a na koniec-kiedy rezultat byl daleki od obiecywanego-stwierdzila ze nie jest jasnowidzem. stracilam u niej ok 10 tys na wizyty+aparaty i jestem w punkcie wyjscia:(. ponadto pani ktora robi aparaty ruchome tez nie za kompetentna-aparaty ciagle pekaja (nie tylko mnie) a za naprawe trzeba placic. zreszta doktor tez nie za bardzo umie wziac odciask szczeki, a jak juz jej sie uda, to jej znowu peka. nie polecam.

nie polecam.

Bardzo dobry specjalista,miły,tłumaczy na czym polega wada,i wszystko robi sama.Lekarz jak najbardziej wart polecenia !

Witam chodziłam do pseudo Pani dr przez 3 lata z moim dzieckiem nie polecam. Na swoje wizyty wydałam około 7 tyś zł. Po konsultacji z innymi lekarzami okazało się że pieniądze zostały wyrzucone w "błoto ". Ponadto cały czas straszyła mojego syna operacjami co było bez podstawne. Uważam iż jest osobą nie kompetentną i powinna koniecznie podjąć naukę w dziedzinie ortodoncji pozdrawiam uświadomiona matka swojego dziecka przestrzegam wszystkich.

bardzo upzrejma osoba szczerze polecam . 4 lata chodze do pani Magdy i jestem bardzo zadowolona ;))

lecze sie u doktor juz ponad 2 lata-dodam ze nikt nie chcial podjac sie leczenia mojej wady. teraz lada dzien zdejmuje aparat i mam sliczne zabki:). doktor mila, tlumaczy co robi i ogolnie budzi moje zaufanie. ale ma jedna wade-jest droga.

Nie polecam Pni Wiosny jest to osoba niekompetentna, kaze wyrywać zęby. Mi poswieciłą 4 minuty!