lekarz Magdalena Zarębska-Madej

Neurolog

Pani dr jest bardzo miła i kompetentna. Poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. Dokładnie bada i przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentem. W przystępny sposób tłumaczy o chorobie i dalszym leczeniu. Jest cierpliwa i odpowiada na zadane pytania. Przepisane leki b.mi pomogły. Każdemu polecam p.dr Magdalenę Zarębską-Madej.

Ta Pani doktor pracuję dla ZUS jest lekarzem konsultantem więc uzdrawia ludzi wzrokiem po wizycie w ZUSie u Pani doktor napewno będziesz zdolny do pracy i nie ważne jakiego zdania są inni specjaliści którzy leczą Cię od lat. Więc warto się zastanowić czy leczyć się u takiego lekarza.

Bardzo uprzejma p.doktor w czasie pobytu mojego w szpitalu byłam pod opieką p.doktor zrobiła mi wszystkie badania które potwierdziły diagnozę stawianą przez p.doktor.Szkoda że nie przyjmuje przy szpitalnej przychodni,bo moja choroba wymaga dalszego leczenia w poradni neurologicznej.W poradni przyjmuje tylko p.ZASADZIEŃ mam wrażenie ,że siedzi tam za karę/brak zainteresowania pacjentem/.

Wspaniała lekarka, cierpliwa , traktuje pacjenta podmiotowo , potrafi go zrozumieć i wysłuchać