lekarz Mahmud Totongi

2,5

Nie nazwałbym go lekarzem,na wizycie nawet nie zbadał mnie,nie miły,powinni go usunąć z tego stanowiska!!

Pan Doktor to rewelacyjny Gość. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. Lekarz z powołaniem. Swój zawód traktuje jak służbę. Umawia się z pacjentem na konkretną godzine i trzyma sie harmonogramu. Niezwykle uprzejmy. Nie czekałem na wizyte dłużej niż 10 min., a byłem już wielokrotnie. Wyróżnia sie wśród lekarzy. Kompetentny i dokładny. Woli "pomęczyć" pacjenta niż go zbyć, a przede wszystkim kompetentny.

Najlepszy lekarz internista. Traktuje każdego pacjenta indywidualnie, widać, że zależy mu, żeby dojść do przyczyn chorób, a nie tylko przepisywać swoje "ulubione" leki. Trafnie diagnozuje. Ma świetny kontakt z pacjentem, nie ma problemu, żeby skonsultować się telefonicznie w pilnych sytuacjach. Lekarz z powołania, empatyczny, sympatyczny, umiejący cierpliwie wysłuchać pacjenta (starego , pacjenta - zaznaczam, jak w moim przypadku), cecha nie często spotykana u śpieszących się lekarzy, uprzejmy z wyjątkową łatwością nawiązania kontaktu z chorym. Polecam wszystkim, bo wierzę w Jego trafną diagnozę i skuteczną pomoc. .I nie jestem wyjątkiem w ...

Lekarz z powołania, empatyczny, sympatyczny, umiejący cierpliwie wysłuchać pacjenta (starego , pacjenta - zaznaczam, jak w moim przypadku), cecha nie często spotykana u śpieszących się lekarzy, uprzejmy z wyjątkową łatwością nawiązania kontaktu z chorym. Polecam wszystkim, bo wierzę w Jego trafną diagnozę i skuteczną pomoc. .I nie jestem wyjątkiem w tej ocenie.
Polecam!

Doktor Totongi to nie tylko wspaniały lekarz, ale też człowiek ogromnej empatii i pełen poświęcenia dla pacjentów. Kompetentny, rzeczowy, potrafiący słuchać. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak świetnego lekarza i tak dobrego człowieka. Serdecznie Doktorowi za wszystko dziękuję.

Opryskliwy ,niemily! Przeklina . Nie wysłucha pacjenta gdy ten próbuje mu przekazać informacje o stanie swojego zdrowia. To jest kpina że jeszcze tu pracuje

Wybitny lekarz, mający pojęcie o swoim zawodzie i ewidentnie posiadający misję pomocy bliźnim. Bardzo polecam Tego lekarza. Pan Totongi posiada w sobie ogrom empatii i zrozumienia dla pacjenta. Nie faszeruje lekami, które są niepotrzebne. Zawsze rzeczowy i prosto do celu wyleczenie pacjenta. Że świecą szukać takiego specjalisty.

Nie można nazwać go lekarzem ... Był opryskliwy nie chciał za nic pomóc i tylko komentował to dlaczego w ogóle tutaj przyszedłem zanim ktokolwiek raczył mnie zbadać robi pretensje , że nie należę tutaj i nie mam korzystać Kiedy bolą mnie bardzi płuca , a mam prawo skorzystać z pomocy lekarz w miejscu w którym jestem . Pan Mahir naskoczył na mnie jak bym mu coś zrobił , a byłem tutaj 1 raz gdzie inna Pani z recepcji bezproblemowo mnie zapisała , a On robił afere dodatkowo w moim Ojczystym kraju czułem Się jak by chciał mnie wyprosić bo dawał to do zrozumienia ... Nigdy jeszcze nie byłem zniesmaczony tak bardzo i zasmucony

Lekarz bardzo nieuprzejmy i opryskliwy. Więcej czasu poświecił na komentowaniu mnie niż samym badaniu. Z tak zwana „łaską” osłuchał mnie i na tym skończyło się badania. Nie zostały przepisane mi nawet żadne leki- stwierdził ze symuluję.

Lekarz jeżeli wgl można tak powiedzieć... Zero fartucha, maseczki, czego kolwiek co by wgl sprawiało wrażenie że ma się do czynienia z lekarzem. Na badanie też nie ma co liczyć gdyż na wszystkie objawy pan dr ma wytłumaczenie. Kaszle to za dużo pali (szczegół że nie pale), rozwolnienie- coś zjadłeś, senny- zakochany.

Lekarz jest nie miły, jeśli coś mu nie pasuje od razu to mówi. Jest raczej wrogo nastawiony do młodszej części pacjentów - stwierdza że ta osoba udaje. Nie mógł zdiagnozować choroby, dopiero inny lekarz stwierdził co dolega.