lekarz Małgorzata Bartkowiak

3,2
2,8
3,7
2,3

Ja polecam pania Bartkowiak. Jest ona osoba sympatyczna i kulturalna. Pomogla mi w najrozniejszych problemach. Bardzo dobrze wykonala zabiegi krioterapii. Nazywanie jej -beznadzejna - jest nie na miejscu. Nigdy tez nie wsciskala drogich dermokosmetykow czy lekow jak to robia inni dermatolodzy. A choroby skory leczy sie dlugo, jak nie pomogla na pierwszej wizycie to trzeba bylo umowic sie na nastepna. Ja tez kiedys nie bylem zadowolony z pierwszej wizyty i na nastepnej doktor zmienila sposob leczenia.

Pomogla mi w wielu problemach. Zawsze cos doradzi na temat pielegnacji skory czy diety. Dobrze wykonuje zabiegi z krioterapii i sa one duzo tansze niz u innych dermatologow.

na wizycie prywatnej miła sympatyczna z podejściem do dzieci, niestety miałam okazję odwiedzić z córką w przychodni w szpitalu, katastrofa nieprofesjonalne podejście i nieskuteczne leczenie a córka jak miała tak ma nadal teraz już olbrzymie kurzajki na stopie.

nie rozpoznała uczulenia , kazała mojemu dziecku unikać większości alegenów pokamowych (mleka jaj ryb czekolady chleba) ,pomimo diety stan sie pogarszał córka ma blizny , nie wystawiła skierowania do alergologa gdyż uważała za zbędne na szczęście sama odkryłam przyczynę

Reakcja na zmiany na mojej skórze- " Nie jest tak zle" - tragedia. Zdecydowanie nie polecam.

Beznadziejna lekarka... Niemiła, kobieta, niepotrafiąca wyleczyć chorego...

Beznadziejna lekarka... Niemiła, kobieta, niepotrafiąca wyleczyć chorego...