lekarz Małgorzata Błaszkiewicz-Brezdeń

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Wenerolog

Świetna pani doktor kompetentna rzeczowa. Rozmowę zaczęłyśmy od tego , że muszę zacząć leczyć mój tradzik. Na efekty przyszedł czas ale jestem zadowolona nawrotów nie ma. Pani doktor usunęła mu takze brodawki. Polecam

nie polecam, zupełnie nei interesuje sie pacjentem, leki przepisuje w ciemno, nawet nie obejrzałam mojej twarzy

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Super lekarz. Polecam bo naprawdę warto :) Dziękuje Pani Małgorzato

Super lekarz. Polecam bo naprawdę warto :) Dziękuje Pani Małgorzato

Szkoda gadac! bylem i panstwowo o prywatnie. ta bab wiecej gadala o moim zyciu a nie o mojej chorobie. Plotkara i tyle. nie polecam jej kompletnie chyba ze ktos ma problemy ale zyciowe to se mozna z nia pogadac.

Polecam Panią doktor myślałąm że już nic mi nie pomoże. Byłam u wielu specjalistów koleżanka doradizął mi wybrac się do Pani doktor. Cud!!Moja buzia wygląda tak jak powinna.Nareszcie poradziłam sobie z trądzikiem.