mgr Małgorzata Brzychcymgr Małgorzata Brzychcy - zdjęcie profilowe

mgr Małgorzata Brzychcy

Psychoterapeuta

Pracuję w prywatnym gabinecie psychoterapii na terenie Zielonej Góry. Dbam o utrzymanie jakości swojej pracy, dlatego regularnie poddaję się superwizji.

Kontakt: tel. +48 781 317 324
www.twojpsychoterapeuta.com.pl
e-mail: malgorzata.brzychcy@gmail.com
on-line: psychoterapia.skype

Czytając tę opinię, zapewne jesteś osobą szukającą dla siebie właściwego terapeuty. Osoby, z którą przejdziesz tą trudną drogę i przed którą będziesz czuł/a się na tyle komfortowo, by przepracować wspólnie to utrudniające życie "coś". Ja swoją drogę przez wiele, wiele miesięcy pokonywałam razem z Panią Małgorzatą. Napisze więc coś, czego nie można wyczytać z opisanych kompetencji zawodowych Pani Małgorzaty, ale czego dowiadujesz się po takim czasie regularnych spotkań :) Jeżeli zdecydujecie się na jej pomoc, naprzeciw was usiądzie osoba spokojna, wsłuchana nie tylko w to co mówicie, ale też świetnie odczytująca emocje jakie się za tym kryją i pomagająca je swojemu rozmówcy uświadomić (nawet jeśli tak jak ja, będziecie się starali świetnie je ukrywać). Jest kobietą niezmiernie inteligentną i błyskotliwą, dlatego niejednokrotnie zaskakiwała mnie celnym pytaniem, na które odpowiedź, naprowadzała mnie na ważne dla mnie rozwiązania. Na koniec, wspomnę o jeszcze jednej superlatywie, która akurat dla mnie była bardzo ważna - Pani Małgorzata ma super poczucie humoru, więc w jej gabinecie nie czuje się "ciężkiej atmosfery psychoterapii".
Z czystym sercem polecam!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pani Małgorzata to życzliwa i empatyczna osoba, która pomaga z wielkim zaangażowaniem. Gorąco polecam!