lekarz Małgorzata Bucikiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Co za bzdura! Widzę, że konkurencja nie śpi, skąd to warszawskie IP? Gdzie stolica, a gdzie Wolsztyn? Regularnie korzystam z usług Pani Doktor, to przemiła osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu!!!!!!!! Nie jest dla mnie problemem dojechać na wizytę kilkadziesiąt km bo wiem że warto i wiem że na pewno uzyskam fachową poradę!!!!!! Wszystkim bardzo polecam Panią Doktor, super lekarz! A jej konkurencję, która wstawia tu takie komentarze bez żadnych sensownych argumentów, serdecznie NIE pozdrawiam!!!

Bardzo słaba pani doktor, kompletnie nie polecam

Bardzo słaba pani doktor, kompletnie nie polecam

Dermatolog w 100%. Fajna babka, która zna się na rzeczy i na pweno pomoże. Polecam

co tu duzo pisac jest super b dziękuje:)

co tu duzo pisac jest super b dziękuje:)

Byłem ostatnio u Pani Doktor Bucikiewicz i już wiem, że nie będę eksperymentowł z innym lekarzem - dermatologiem. Nie dość, że poświęciła mojemu problemowi tyle czasu i zapisała lek po którym nastąpiła szybka poprawa to bezposredniość i spokojna miła admosfera rozmowy spowodowała, że nie krępowałem się mówić o swoich problemach. Dziekuję Pani Doktor i polecam goraco wszystkim. Tommy.

Nie polecam, pani dr opryskliwa! Wiedza na zenującym poziomie! Nic nie tłumaczy,tylko nastepny i nastepny!!

Polecam p.Bucikiewicz zna się na dermatologi w przeciwieństwie do p.Berlińskiej której nie polecam (byłem po poradę u obu pań)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, kompleksowo podchodzi do problemu, jest bardzo miła, w każdej sytuacji pomoże, poleca leki które naprawdę działaja i nie mam z niczym problemu. Polecam naprawdę, takiego lekarza drugiego ze świecą szukać.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, bardzo mi pomogła i była taka miła! Polecam wszystkim!!!